Kontakt

Zajmujemy się szkoleniem młodzieży i dzieciaków i może coś jeszcze by trzeba było napisać.

Czekam na Twoja inwencję

WYNIKI - podajemy tylko miejsca zajęte przez reprezentantów szkółki Judo Dragon Wejherowo

PIĘĆ MEDALI JUDOCZEK UKS Team DRAGON Wejherowo

W „MIKOŁAJKOWĄ NIEDZIELĘ” na hali AWFiS w Gdańsku odbył się turniej JUDO pod honorowym patronatem Prezydenta Gdańska "TO MY GDAŃSKIE LWY" Gdańskie zawody są jednymi z największych w Polsce w kategorii dzieci.

W tym roku do rywalizacji przystąpiło ponad pół tysiąca zawodników reprezentujących kluby z całej Polski, jak również z Rosji i Litwy. Turniej ten był, ostatnim w tym roku, na którym można było sprawdzić umiejętności techniczno-taktyczne młodych zawodników judo.

W tej rywalizacji bardzo dobrze wypadła dziesięcioosobowa reprezentacja UKS TEAM DRAGON Wejherowo która wywalczyła w aż 5 medali (1 złoty, 1 srebrny i 3 brązowe)

W kategorii dzieci bardzo dobrze spisały się ZUZANNA SYSKA – przegrała dopiero w finale i zdobyła srebrny medal, JULIA SADOWSKA – po dwóch wygranych walkach nie zdołała awansować do finału i zajęła ostatecznie bardzo dobre trzecie miejsce, KAROLINA SKWARŁO – podobnie jak Julia po zaciętych walkach zakończyła zawody z brązowym medalem, AMELIA WITCZAK – trzecie miejsce po dobrych i wyrównanych walkach.

W kategorii młodziczek złoty medal zdobyła AGATA SYSKA w kat wagowej -40 kg pokonując w finale przed czasem zawodniczkę z Kaliningradu.

W turnieju startowali jeszcze Marta Patok – 4 miejsce, Igor Witczak – 5 miejsce, Laura Chruścik – 7 miejsce, Kornel Szalewski – 9 miejsce, oraz Jakub Sieńko.

Serdecznie gratulujemy wszystkim którzy wystartowali w zawodach i życzymy dalszych sukcesów. Zapraszamy również młodych adeptów judo do spróbowania swoich sił na treningach w Wejherowie. Więcej informacji na stronie www.judodragon.pl. .

GRATULACJE !!!

TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY


XXV TURNIEJU JUDO im. ANTONIEGO REITERA - Gdańsk 28.11.2015

Pierwsze miejsce Agaty Syska w XXV TURNIEJU JUDO im. ANTONIEGO REITERA.

GRATULACJE !!!

XXV TURNIEJU JUDO im. ANTONIEGO REITERA XXV TURNIEJU JUDO im. ANTONIEGO REITERA XXV TURNIEJU JUDO im. ANTONIEGO REITERA XXV TURNIEJU JUDO im. ANTONIEGO REITERA XXV TURNIEJU JUDO im. ANTONIEGO REITERA XXV TURNIEJU JUDO im. ANTONIEGO REITERA XXV TURNIEJU JUDO im. ANTONIEGO REITERA


XXIII MISTRZOSTWA POMORZA W JUDO DZIECI im. Wiesława Sawickiego i kmdr Stanisława Filipiaka

W dniu 21 listopada Sekcja Judo WKS „Flota” Gdynia zorganizowała XXIII Mistrzostwa Pomorza w Judo Dzieci im. Wiesława Sawickiego i kmdr Stanisława Filipiaka W zawodach wzięła udział Marta Patok i Agata Syska reprezentujące Uczniowski Klub Sportowy Team DRAGON Wejherowo.

Marta wywalczyła w tych zawodach bardzo dobre IV miejsce, a Agata przegrała walkę półfinałową po dogrywce jedynie decyzją sędziów i ostatecznie zdobyła brązowy medal.

GRATULACJE !!!

XXIII MISTRZOSTWA POMORZA W JUDO DZIECI XXIII MISTRZOSTWA POMORZA W JUDO DZIECI XXIII MISTRZOSTWA POMORZA W JUDO DZIECI XXIII MISTRZOSTWA POMORZA W JUDO DZIECI XXIII MISTRZOSTWA POMORZA W JUDO DZIECI


MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ JUDO INTERNATIONAL JUDO Baltic Cup Gdynia

W największej Gdyńskiej HALI SPORTOWO- WIDOWISKOWEJ GDYNIA ARENA odbył się MIĘDZYNARODOWY turniej JUDO zaliczany do klasyfikacji Pucharu Polski. Oprócz juniorów i juniorów młodszych o punkty w rankingu ogólnopolskim walczyli również młodzicy, a o prestiż w zawodach ogólnopolskich walczyły dzieci. Bardzo dobrze poradziły sobie zawodniczki TEAM DRAGON Wejherowo.

Marta Patok wywalczyła srebro w kat wagowej do 44 kg w kategorii dzieci, a Agata Syska w kat wagowej do 40 kg zdobyła złoto jako młodziczka (roczniki 2002-2003)

Nadmieńmy że UKS Team DRAGON Wejherowo został sklasyfikowany w kategorii dzieci na 20 miejscu na 38 startujących zespołów.

Organizatorzy zawodów: POLSKI ZWIĄZEK JUDO, UKS OPTY Gdynia, Urząd Miasta Gdynia, Gdynia Sport, POZ JUDO w Gdańsku.

INTERNATIONAL JUDO Baltic Cup Gdynia INTERNATIONAL JUDO Baltic Cup Gdynia INTERNATIONAL JUDO Baltic Cup Gdynia INTERNATIONAL JUDO Baltic Cup Gdynia INTERNATIONAL JUDO Baltic Cup Gdynia INTERNATIONAL JUDO Baltic Cup Gdynia INTERNATIONAL JUDO Baltic Cup Gdynia INTERNATIONAL JUDO Baltic Cup Gdynia INTERNATIONAL JUDO Baltic Cup Gdynia INTERNATIONAL JUDO Baltic Cup Gdynia INTERNATIONAL JUDO Baltic Cup Gdynia INTERNATIONAL JUDO Baltic Cup Gdynia INTERNATIONAL JUDO Baltic Cup Gdynia INTERNATIONAL JUDO Baltic Cup Gdynia INTERNATIONAL JUDO Baltic Cup Gdynia INTERNATIONAL JUDO Baltic Cup Gdynia INTERNATIONAL JUDO Baltic Cup Gdynia INTERNATIONAL JUDO Baltic Cup Gdynia


MISTRZOSTWA SP nr 46 w JUDO

W sobotę 7 listopada 2015r w Sali gimnastycznej ZS nr 13 w Gdyni odbyły się MISTRZOSTWA SP nr 46 w JUDO. Głównym organizatorem turnieju był działający przy szkole Uczniowski Klub Sportowy VIKING Gdynia. W zawodach obok trójmiejskich klubów wzięła udział prawie 30 osobowa ekipa reprezentująca Warszawskie kluby Judo.

W turnieju wystartowała również reprezentacja UKS Team Dragon Wejherowo która wróciła z tych zawodów z trzema medalami. W najlżejszej kategorii do 25kg bardzo dobrze poradził sobie Kornel Szalewski, który przegrał dopiero w finale z zawodnikiem Safari Warszawa, zajmując bardzo dobre drugie miejsce. Jego kolega Jakub Sieńko po bardzo dobrych walkach zakończył zawody na trzecim miejscu, a Marta Patok w kat. wagowej do 42 kg uległa dopiero w finale zawodniczce UKJ 225 Warszawa i podobnie jak Kornel zdobyła srebrny medal.

MISTRZOSTWA SP nr 46 w JUDO MISTRZOSTWA SP nr 46 w JUDO MISTRZOSTWA SP nr 46 w JUDO MISTRZOSTWA SP nr 46 w JUDO


BRĄZOWY MEDAL AGATY W MIEDZYNARODOWYM TURNIEJU JUDO

W sobotę 19.09.2015r w hali Słupskiego „Gryfia odbył się pierwszy po wakacyjnej przerwie turniej JUDO młodzików i dzieci. W ósmej już edycji MIĘDZYNARODOWEGO TURNIEJU JUDO IM. ZBIGNIEWA KWIATKOWSKIEGO wzięła rekordowa liczba klubów nie tylko z polski, ale i krajów sąsiednich.

W turnieju bardzo dobrze poradziła sobie zawodniczka UKS Team DRAGON Wejherowo Agata Syska, która wywalczyła bardzo dobre trzecie miejsce kategorii wagowej do 36 kg, przegrywając tylko w dogrywce walkę o wejście do finału przez wskazanie sędziowskie. Natomiast Marta Patok nie zdołała wygrać swojej walki ćwierćfinałowej w kat 46 kg i zakończyła zawody na bardzo dobrym piątym miejscu.

Serdecznie gratulujemy zawodniczkom i życzymy dalszych sukcesów, a wszystkich zainteresowanych trenowaniem JUDO w Wejherowie zapraszam na stronę klubu www.judodragon.pl

BRĄZOWY MEDAL AGATY W MIEDZYNARODOWYM TURNIEJU JUDO BRĄZOWY MEDAL AGATY W MIEDZYNARODOWYM TURNIEJU JUDO


GDAŃSK JUDO CUP" - DWA MEDALE DRAGONA

W ostatnim sprawdzianie umiejętności techniczno-taktycznych w JUDO, który odbył się w niedzielę 14 maja 2015 r. na 8 matach w sali widowiskowo-sportowej Gdańskiego AZS AWFiS wśród ok. 400 startujących bardzo dobrze poradziły sobie Agata Syska, Zuzia Syska i super walki Karoliny Skwarło, która powoli wyrasta na bardzo dobrą zawodniczkę.

Agata Syska – 1 miejsce kat. wagowa 35 kg

Zuzanna Syska – 2 miejsce kat. wagowa 21 kg

Karolina Skwarło – 4 miejsce kat. wagowa 32 kg

GDAŃSK JUDO CUP - DWA MEDALE DRAGONA GDAŃSK JUDO CUP - DWA MEDALE DRAGONA GDAŃSK JUDO CUP - DWA MEDALE DRAGONA GDAŃSK JUDO CUP - DWA MEDALE DRAGONA GDAŃSK JUDO CUP - DWA MEDALE DRAGONA GDAŃSK JUDO CUP - DWA MEDALE DRAGONA GDAŃSK JUDO CUP - DWA MEDALE DRAGONA GDAŃSK JUDO CUP - DWA MEDALE DRAGONA GDAŃSK JUDO CUP - DWA MEDALE DRAGONA GDAŃSK JUDO CUP - DWA MEDALE DRAGONA GDAŃSK JUDO CUP - DWA MEDALE DRAGONA GDAŃSK JUDO CUP - DWA MEDALE DRAGONA GDAŃSK JUDO CUP - DWA MEDALE DRAGONA GDAŃSK JUDO CUP - DWA MEDALE DRAGONA GDAŃSK JUDO CUP - DWA MEDALE DRAGONA GDAŃSK JUDO CUP - DWA MEDALE DRAGONA GDAŃSK JUDO CUP - DWA MEDALE DRAGONA GDAŃSK JUDO CUP - DWA MEDALE DRAGONA GDAŃSK JUDO CUP - DWA MEDALE DRAGONA GDAŃSK JUDO CUP - DWA MEDALE DRAGONA GDAŃSK JUDO CUP - DWA MEDALE DRAGONA GDAŃSK JUDO CUP - DWA MEDALE DRAGONA GDAŃSK JUDO CUP - DWA MEDALE DRAGONA GDAŃSK JUDO CUP - DWA MEDALE DRAGONA GDAŃSK JUDO CUP - DWA MEDALE DRAGONA GDAŃSK JUDO CUP - DWA MEDALE DRAGONA GDAŃSK JUDO CUP - DWA MEDALE DRAGONA GDAŃSK JUDO CUP - DWA MEDALE DRAGONA GDAŃSK JUDO CUP - DWA MEDALE DRAGONA GDAŃSK JUDO CUP - DWA MEDALE DRAGONA GDAŃSK JUDO CUP - DWA MEDALE DRAGONA GDAŃSK JUDO CUP - DWA MEDALE DRAGONA GDAŃSK JUDO CUP - DWA MEDALE DRAGONA GDAŃSK JUDO CUP - DWA MEDALE DRAGONA GDAŃSK JUDO CUP - DWA MEDALE DRAGONA GDAŃSK JUDO CUP - DWA MEDALE DRAGONA GDAŃSK JUDO CUP - DWA MEDALE DRAGONA GDAŃSK JUDO CUP - DWA MEDALE DRAGONA GDAŃSK JUDO CUP - DWA MEDALE DRAGONA GDAŃSK JUDO CUP - DWA MEDALE DRAGONA GDAŃSK JUDO CUP - DWA MEDALE DRAGONA GDAŃSK JUDO CUP - DWA MEDALE DRAGONA GDAŃSK JUDO CUP - DWA MEDALE DRAGONA GDAŃSK JUDO CUP - DWA MEDALE DRAGONA GDAŃSK JUDO CUP - DWA MEDALE DRAGONA GDAŃSK JUDO CUP - DWA MEDALE DRAGONA GDAŃSK JUDO CUP - DWA MEDALE DRAGONA GDAŃSK JUDO CUP - DWA MEDALE DRAGONA GDAŃSK JUDO CUP - DWA MEDALE DRAGONA GDAŃSK JUDO CUP - DWA MEDALE DRAGONA GDAŃSK JUDO CUP - DWA MEDALE DRAGONA GDAŃSK JUDO CUP - DWA MEDALE DRAGONA GDAŃSK JUDO CUP - DWA MEDALE DRAGONA GDAŃSK JUDO CUP - DWA MEDALE DRAGONA


VI TURNIEJ JUDO O PUCHAR BURMISTRZA GMINY ŻUKOWO

W sobotę 23.05.2015 w hali sportowej Gimnazjum nr 2 odbył się VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Gminy Żukowo. Zawody te jak co roku przyciągnęły na start najlepszych zawodników i zawodniczki w kategorii dzieci z wielu czołowych klubów w Polsce.

Na starcie tych zawodów stanęło aż pięciu zawodników Szkółki Judo DRAGON Wejherowo, która od 5 maja 2015 roku została zarejestrowana w Starostwie Powiatowym jako Uczniowski Klub Sportowy TEAM DRAGON Wejherowo i tym samym uzyskała osobowość prawną.

W tych zawodach oprócz Agaty Syski i Marty Patok, które systematycznie stają na podium, również ich koledzy z Wejherowa bardzo dobrze sobie poradzili podczas turnieju. Coraz lepiej w rywalizacji z rówieśnikami radzi sobie Kornel Szalewski który zajął 7 miejsce na tym turnieju po bardzo dobrych i wyrównanych walkach. Również Jakub Sieńko walczył bardzo dobrze, dotarł do strefy medalowej jednak nie zdołał wygrać walki o brązowy medal i zakończył rywalizację na bardzo dobrym 5 miejscu.

Wśród reprezentantów Wejherowa w zawodach startowała jeszcze Laura Chruścik i Szymon Kowalke którzy pomimo starań nie zdołali się przebić do strefy medalowej. W najstarszej kategorii wiekowej jak zwykle nie zawiodły Agata Syska która wygrała wszystkie swoje walki przed czasem i stanęła na najwyższym stopniu podium, oraz Marta Patok która po bardzo dobrych pojedynkach wywalczyła brązowy medal.

GRATULACJE !!!

VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Gminy Żukowo VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Gminy Żukowo VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Gminy Żukowo VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Gminy Żukowo VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Gminy Żukowo VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Gminy Żukowo VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Gminy Żukowo VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Gminy Żukowo VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Gminy Żukowo VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Gminy Żukowo VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Gminy Żukowo VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Gminy Żukowo VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Gminy Żukowo VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Gminy Żukowo VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Gminy Żukowo VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Gminy Żukowo VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Gminy Żukowo VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Gminy Żukowo VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Gminy Żukowo VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Gminy Żukowo VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Gminy Żukowo VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Gminy Żukowo VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Gminy Żukowo VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Gminy Żukowo VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Gminy Żukowo VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Gminy Żukowo VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Gminy Żukowo VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Gminy Żukowo VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Gminy Żukowo VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Gminy Żukowo VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Gminy Żukowo VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Gminy Żukowo VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Gminy Żukowo VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Gminy Żukowo VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Gminy Żukowo VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Gminy Żukowo VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Gminy Żukowo VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Gminy Żukowo VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Gminy Żukowo VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Gminy Żukowo VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Gminy Żukowo VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Gminy Żukowo VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Gminy Żukowo VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Gminy Żukowo VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Gminy Żukowo VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Gminy Żukowo VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Gminy Żukowo VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Gminy Żukowo VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Gminy Żukowo VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Gminy Żukowo


ZŁOTO w FINALE XLIII Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w JUDO

W dniu 5 maja 2015 r na obiektach MOSiR w Gdańsku odbył się FINAŁ XLIII Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w JUDO. W tych zawodach wystartowała Agata Syska reprezentując Szkołę Podstawową z Gościcina.

Agata, która jest uczennicą klasy Ve , a na co dzień trenuje w UKS „Team Dragon” Wejherowo i AZS AWFiS Gdańsk, nie dała szans swoim rywalkom, wygrała wszystkie swoje walki przed czasem i zdobyła złoty medal.

Nadmieńmy, że zawody objęte są kalendarzem Wojewódzkiego Szkolnego Związku Sportowego i w tym roku wystartowała w nich rekordowa liczba uczestników z całego województwa Pomorskiego, a Agata była pierwszą reprezentantką w Judo Powiatu Wejherowskiego. Gratulacje!!!

FINAŁ XLIII Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w JUDO FINAŁ XLIII Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w JUDO FINAŁ XLIII Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w JUDO


ZŁOTY MEDAL AGATY W MIĘDZYNARODOWYM TURNIEJU DZIECI
I MŁODZIKÓW W JUDO IM. CZ. MISTUKA w Elblągu

W sobotę 25.04.2015 na hali Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Elblągu odbył prestiżowy turniej JUDO na starcie którego stanęli prawie wszyscy najlepsi zawodnicy z Północnej, Wschodniej i Centralnej części Polski.

W zawodach bardzo dobrze poradziła sobie zawodniczka „Dragona” Wejherowo AGATA SYSKA, która wszystkie walki eliminacyjne, półfinał i walkę finałową wygrała przed czasem i została najlepszą zawodniczką w kategorii wagowej do 33 kg.

Dodajmy że turniej był najlepiej obsadzonym turniejem dziewczyn w tym roku, i sukces Agaty można uznać za jej wielkie osiągniecie. GRATULACJE !!!

Turniej Cz. Mistuka Turniej Cz. Mistuka Turniej Cz. Mistuka


DWA ZŁOTE MEDALE I SREBRO NA TURNIEJU JUDO W GDAŃSKU

W Sobotę 21 marca 2015 r w hali gimnastycznej ZSO nr 2 w Gdańsku odbyła się kolejna edycja Osowskiego Turnieju Pierwszego Kroku w JUDO i Mistrzostwa Gimnazjum nr 33 o Puchar Dyrektora ZSO nr 2 w Gdańsku. W tych zawodach wystartowała liczna grupa judoków DRAGONA Wejherowo, którzy trenują na co dzień w Wejherowskim Elektryku. Podopieczni Macieja Syski i Mariusza Jaszewskiego wywalczyli w tych zawodach dwa złote medale i jeden srebrny.

Jako pierwsi na matach stanęli gimnazjaliści wśród których walczyła Paulina Kaczyńska i Mateusz Krzemiński. Paulina zajęła pierwsze miejsce wśród dziewczyn, a następnie poza konkursem wystartowała z chłopcami w kategorii do 52 kg gdzie przegrała dopiero w finale. Mateusz miał dużą szansę na medal jednak oprócz niego jeszcze dwóch zawodników zgromadziło podobną liczbę punktów i waga zadecydowała o tym że ostatecznie zajął bardzo wysokie piąte miejsce.

Wśród ponad dwustu dzieci z całego pomorza, którzy przystąpili do turnieju pierwszego kroku najlepiej zaprezentowała się Karolina Skwarło i Jakub Sieńko, którzy dotarli do finałów swoich kategorii. Karolina w kategorii wagowej do 34 kg nie dała szans rywalom,pewnie wygrała swoje cztery walki i zdobyła swój pierwszy złoty medal w judo. Jakub w licznie obsadzonej kategorii wagowej do 31 kg (18 startujących) dotarł do finału gdzie nie zdołał pokonać swojego rywala i zakończył zawody ze srebrnym medalem. O krok od medalu zawody zakończył Marcel Janowczyk, który wygrał swoje walki eliminacyjne jednak porażki w walce półfinałowej i walce o trzecie miejsce spowodowały że ostatecznie zajął bardzo dobre piąte miejsce.

W turnieju wystartowali również Tymoteusz Pietrucha (7 miejsce) i Kaczyński Antoni (9 miejsce), a na miejscach 9-12 zostali sklasyfikowani Kornel Szalewski, Zgleński Robert i Bartosz Piotrowski.

Wszystkim startującym gratulujemy charakteru i odwagi który pokazali na zawodach.

Osowski Turnieju Pierwszego Kroku w JUDO Osowski Turnieju Pierwszego Kroku w JUDO Osowski Turnieju Pierwszego Kroku w JUDO Osowski Turnieju Pierwszego Kroku w JUDO Osowski Turnieju Pierwszego Kroku w JUDO Osowski Turnieju Pierwszego Kroku w JUDO Osowski Turnieju Pierwszego Kroku w JUDO


KOLEJNE SUKCESY JUDOKÓW DRAGONA WEJHEROWO

Dużym sukcesem judoków z Wejherowa zakończyły się organizowane w sobotę 7.03.2015 przez UKS Galeon Gdynia Otwarte Mistrzostwa Gdyni Dzieci w Judo. Powyższa impreza współfinansowana jest z budżetu Miasta Gdyni i odbywa się pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Gdyni Wojciecha Szczurka . Na starcie tych prestiżowych stanęły wszystkie najlepsze kluby Polski północnej. Wśród ponad dwudziestu zespołów nie zabrakło również zawodników SZKÓŁKI JUDO DRAGON Wejherowo.

Do rywalizacji przystąpili Jędrej Usdrowski, Szymon Kowalke, Marta Patok i Agata Syska. O bardzo wysokim poziomie sportowym rywalizacji może świadczyć fakt że tylko Agata zdołała się przebić do strefy medalowej. Nasza zawodniczka po wygraniu walk eliminacyjnych wygrała przed czasem pojedynek półfinałowy z aktualną mistrzynią pomorza w tej kategorii wagowej, a następnie pokonała w finale efektownym rzutem zawodniczkę BKS Judo Bydgoszcz Zuzannę Kwiatkowską, zdobywając złoty medal.

Marta po bardzo dobrych pojedynkach nie zdołała wygrać walki o brązowy medal i ostatecznie zajęła czwarte miejsce. Jędrej i Szymon którzy startowali w tak poważnych zawodach po raz pierwszy zaliczyli na matach w Gdyni bardzo udane występy zajmując siódme miejsca (na szesnastu startujących). Więcej wiadomości i fotorelacja na WWW.JUDODRAGON.PL

Serdecznie gratulujemy występów i życzymy dalszych sukcesów - trenerzy

Otwarte Mistrzostwa Gdyni Dzieci w Judo Otwarte Mistrzostwa Gdyni Dzieci w Judo Otwarte Mistrzostwa Gdyni Dzieci w Judo Otwarte Mistrzostwa Gdyni Dzieci w Judo Otwarte Mistrzostwa Gdyni Dzieci w JudoCZTERY MEDALE JUDOCZEK DRAGONA WEJHEROWO W PRESTIŻOWYM TURNIEU "TO MY GDAŃSKIE LWY"

W niedzielę (30.11.2014) odbyła się kolejna edycja tradycyjnego Turnieju Mikołajkowego rozgrywanego pod nową nazwą „To My Gdańskie Lwy – Turniej Dzieci w Judo i Małym Judo”. Młodzi adepci Judo rywalizowali na macie w Hali Widowiskowo-sportowej Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. Zawody przyciągnęły na start 595 młodych Judoczek i Judoków z roczników 2001-2008. Warto zaznaczyć, iż w zawodach udział wzięła ponad 80 osobowa reprezentacja Rosji!

W turnieju brała również udział reprezentacja szkółki Judo DRAGON WEJHEROWO. Najlepiej z szóstki zawodniczek poradziła sobie Agata Syska która tym razem wygrała wszystkie swoje walki przed czasem i stanęła na najwyższym stopniu podium w kategorii wagowej do 32 kg. W najlżejszej kategorii wagowej do 19 kg po raz pierwszy wystartowała jej młodsza siostra Zuzanna Syska, która podobnie jak Agata wywalczyła złoty medal w swojej kategorii wiekowej. Dwa kolejne medale na tych zawodach wywalczyły Julia Sadowska i Marta Patok. Julia po bardzo dobrych walkach nie zdołała pokonać w półfinale zawodniczki Floty Gdynia i ostatecznie zajęła 3 miejsce kat. wagowej do 32 kg. W podobny sposób swój start w turnieju zakończyła Marta która walczyła w kat. wagowej do 43 kg. Bardzo dobry start zanotowała Amelia Witczak, która nieznacznie przegrała walkę o brązowy medal i ostatecznie uplasowała się na 5 miejscu w kat. Wagowej do 40 kg. Swój pierwszy start w zawodach zanotowała Laura Chruścik, która jednak nie zdołała się przebić do strefy medalowej kat wagowej do 23 kg i została sklasyfikowana na miejscach 9-12.

Wszystkim startującym bez względu na wynik należą się WIELKIE GRATULACJE!!!!

TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY  Turniej z okazji Dnia Dziecka - Gdańsk 2014
Turniej z okazji Dnia Dziecka organizowany w dniu 7 czerwca 2014 r na hali sportowej AWFiS w Gdańsku zgromadził większość klubów z północnej części Polski zajmujących się szkoleniem dzieci. W turnieju wystartowało ok. 300 zawodników i zawodniczek podzielonych na kategorie wiekowe i wagowe. W kategorii do 41 kg walczyła z powodzeniem Marta Patok, która zdobyła brązowy medal. Serdecznie gratulujemy Marcie i wierzymy, że jej zaangażowanie na treningach przyniesie dalsze sukcesy.
Marta Patok  Turniej Pierwszego Kroku i Mistrzostwa Gimnazjum nr 33 (GDAŃSK - marzec 2014)
W Turnieju Pierwszego Kroku oraz w Mistrzostwach Gimnazjum nr 33 wzięło udział łącznie 171 zawodników. Nie pozostaje nic innego jak tylko się cieszyć, że Judo staje się coraz bardziej popularnym sportem, który również doceniony został ostatnio przez UNICEF jako najbardziej ogólnorozwojowa dyscyplina na świecie!
  1 miejsce - Julia Żyłowska (waga - 48 kg)
  2 miejsce - Paulina Kaczyńska (waga - 48 kg)
  5 miejsce - Jędrzej Usdrowski (waga - 35 kg)
  Bardzo dobry start zanotował - Jakub Kiedrowski - GRATULACJE !!!
Turniej Pierwszego Kroku i Mistrzostwa Gimnazjum nr 33 (GDAŃSK - marzec 2014) Turniej Pierwszego Kroku i Mistrzostwa Gimnazjum nr 33 (GDAŃSK - marzec 2014) Turniej Pierwszego Kroku i Mistrzostwa Gimnazjum nr 33 (GDAŃSK - marzec 2014) Turniej Pierwszego Kroku i Mistrzostwa Gimnazjum nr 33 (GDAŃSK - marzec 2014) Turniej Pierwszego Kroku i Mistrzostwa Gimnazjum nr 33 (GDAŃSK - marzec 2014)
Turniej Pierwszego Kroku i Mistrzostwa Gimnazjum nr 33 (GDAŃSK - marzec 2014) Turniej Pierwszego Kroku i Mistrzostwa Gimnazjum nr 33 (GDAŃSK - marzec 2014) Turniej Pierwszego Kroku i Mistrzostwa Gimnazjum nr 33 (GDAŃSK - marzec 2014) Turniej Pierwszego Kroku i Mistrzostwa Gimnazjum nr 33 (GDAŃSK - marzec 2014) Turniej Pierwszego Kroku i Mistrzostwa Gimnazjum nr 33 (GDAŃSK - marzec 2014)  Otwarte Mistrzostwa Gdyni Dzieci w Judo (Gdynia - luty 2014)
  3 miejsce - Agata Syska; (waga 29kg)
  5 miejsce - Marta Patok (waga 36kg)
Otwarte Mistrzostwa Gdyni Dzieci w Judo (Gdynia -luty 2014) Otwarte Mistrzostwa Gdyni Dzieci w Judo (Gdynia -luty 2014) Otwarte Mistrzostwa Gdyni Dzieci w Judo (Gdynia -luty 2014) Otwarte Mistrzostwa Gdyni Dzieci w Judo (Gdynia -luty 2014) Otwarte Mistrzostwa Gdyni Dzieci w Judo (Gdynia -luty 2014)  TURNIEJ MIKOŁAJKOWY Sopot (grudzień 2013)
  1 miejsce - Agata Syska (-28kg) i 3 miejsce w kat do 33kg;
  3 miejsce - Julia Sadowska (-31kg)
  3 miejsce - Marta Patok (-35kg)
  3 miejsce - Szymon Łomiński (43 kg)
  5 miejsce - Kacper Siejk (-25kg)
TURNIEJ MIKOŁAJKOWY Sopot (grudzień 2013) TURNIEJ MIKOŁAJKOWY Sopot (grudzień 2013) TURNIEJ MIKOŁAJKOWY Sopot (grudzień 2013) TURNIEJ MIKOŁAJKOWY Sopot (grudzień 2013) TURNIEJ MIKOŁAJKOWY Sopot (grudzień 2013)
TURNIEJ MIKOŁAJKOWY Sopot (grudzień 2013) TURNIEJ MIKOŁAJKOWY Sopot (grudzień 2013) TURNIEJ MIKOŁAJKOWY Sopot (grudzień 2013) TURNIEJ MIKOŁAJKOWY Sopot (grudzień 2013) TURNIEJ MIKOŁAJKOWY Sopot (grudzień 2013)  Mistrzostwa Pomorza FLOTA GDYNIA (listopad 2013)
  2 miejsce - Agata Syska;
  5 miejsce - Martyna Patok
Mistrzostwa Pomorza FLOTA GDYNIA (listopad 2013) Mistrzostwa Pomorza FLOTA GDYNIA (listopad 2013) Mistrzostwa Pomorza FLOTA GDYNIA (listopad 2013) Mistrzostwa Pomorza FLOTA GDYNIA (listopad 2013) Mistrzostwa Pomorza FLOTA GDYNIA (listopad 2013)
Mistrzostwa Pomorza FLOTA GDYNIA (listopad 2013) Mistrzostwa Pomorza FLOTA GDYNIA (listopad 2013) Mistrzostwa Pomorza FLOTA GDYNIA (listopad 2013) Mistrzostwa Pomorza FLOTA GDYNIA (listopad 2013) Mistrzostwa Pomorza FLOTA GDYNIA (listopad 2013)  TURNIEJ REITERA (listopad 2013)
  1 miejsce - Agata Syska; (-27kg)
TURNIEJ REITERA (listopad 2013) TURNIEJ REITERA (listopad 2013) TURNIEJ REITERA (listopad 2013) TURNIEJ REITERA (listopad 2013) TURNIEJ REITERA (listopad 2013)  SOPOT MOLO (07.2013)
  2 miejsce - Agata Syska; (-27kg)
SOPOT MOLO (07.2013) SOPOT MOLO (07.2013) SOPOT MOLO (07.2013) SOPOT MOLO (07.2013) SOPOT MOLO (07.2013)
SOPOT MOLO (07.2013) SOPOT MOLO (07.2013) SOPOT MOLO (07.2013) SOPOT MOLO (07.2013) SOPOT MOLO (07.2013)
SOPOT MOLO (07.2013) SOPOT MOLO (07.2013) SOPOT MOLO (07.2013) SOPOT MOLO (07.2013) SOPOT MOLO (07.2013)  ŻUKOWO - Puchar Żukowa - czerwiec 2013
  3 miejsce - Agata Syska;
  3 miejsce - Szymon Łomiński
  5 miejsce - Faustyna Konkol
  5 miejsce - Julia Sadowska
ŻUKOWO - Puchar Żukowa - czerwiec 2013 ŻUKOWO - Puchar Żukowa - czerwiec 2013 ŻUKOWO - Puchar Żukowa - czerwiec 2013 ŻUKOWO - Puchar Żukowa - czerwiec 2013 ŻUKOWO - Puchar Żukowa - czerwiec 2013
ŻUKOWO - Puchar Żukowa - czerwiec 2013 ŻUKOWO - Puchar Żukowa - czerwiec 2013 ŻUKOWO - Puchar Żukowa - czerwiec 2013 ŻUKOWO - Puchar Żukowa - czerwiec 2013 ŻUKOWO - Puchar Żukowa - czerwiec 2013  TURNIEJ PIERWSZEGO KROKU - OSOWA marzec 2013
  1 miejsce - Julia Żyłowska;
  2 miejsce - Paulina Kaczyńska
  2 miejsce - Julia Jaros
  2 miejsce - Wojcech Zarychta
  2 miejsce - Adrian Siejk
  4 miejsce - Julia Sowińska
  4 miejsce - Mateusz Muszczyński
  5 miejsce - Amelia Witczak
  5 miejsce - Dorian Herbik
TURNIEJ PIERWSZEGO KROKU - OSOWA marzec 2013 TURNIEJ PIERWSZEGO KROKU - OSOWA marzec 2013 TURNIEJ PIERWSZEGO KROKU - OSOWA marzec 2013 TURNIEJ PIERWSZEGO KROKU - OSOWA marzec 2013 TURNIEJ PIERWSZEGO KROKU - OSOWA marzec 2013
TURNIEJ PIERWSZEGO KROKU - OSOWA marzec 2013 TURNIEJ PIERWSZEGO KROKU - OSOWA marzec 2013 TURNIEJ PIERWSZEGO KROKU - OSOWA marzec 2013 TURNIEJ PIERWSZEGO KROKU - OSOWA marzec 2013 TURNIEJ PIERWSZEGO KROKU - OSOWA marzec 2013
TURNIEJ PIERWSZEGO KROKU - OSOWA marzec 2013 TURNIEJ PIERWSZEGO KROKU - OSOWA marzec 2013 TURNIEJ PIERWSZEGO KROKU - OSOWA marzec 2013 TURNIEJ PIERWSZEGO KROKU - OSOWA marzec 2013 TURNIEJ PIERWSZEGO KROKU - OSOWA marzec 2013
TURNIEJ PIERWSZEGO KROKU - OSOWA marzec 2013 TURNIEJ PIERWSZEGO KROKU - OSOWA marzec 2013 TURNIEJ PIERWSZEGO KROKU - OSOWA marzec 2013 TURNIEJ PIERWSZEGO KROKU - OSOWA marzec 2013 TURNIEJ PIERWSZEGO KROKU - OSOWA marzec 2013  GALEON GDYNIA - luty 2013
  1 miejsce - Agata Syska;
  5 miejsce - Paulina Kaczyńska
  7 miejsce - Faustyna Konkol
GALEON GDYNIA - luty 2013 GALEON GDYNIA - luty 2013 GALEON GDYNIA - luty 2013 GALEON GDYNIA - luty 2013 GALEON GDYNIA - luty 2013  AZS AWFiS Gdańsk - grudzień 2012
  1 miejsce - Agata Syska;
  2 miejsce - Szymon Łomiński
AZS AWFiS Gdańsk - grudzień 2012 AZS AWFiS Gdańsk - grudzień 2012 AZS AWFiS Gdańsk - grudzień 2012 AZS AWFiS Gdańsk - grudzień 2012 AZS AWFiS Gdańsk - grudzień 2012  TURNIEJ MIKOŁAJKOWY AZS Gdańsk grudzień 2010
  1 miejsce - Agata Syska;
  2 miejsce - Michał Itrych
TURNIEJ MIKOŁAJKOWY AZS Gdańsk grudzień 2010 TURNIEJ MIKOŁAJKOWY AZS Gdańsk grudzień 2010 TURNIEJ MIKOŁAJKOWY AZS Gdańsk grudzień 2010 TURNIEJ MIKOŁAJKOWY AZS Gdańsk grudzień 2010 TURNIEJ MIKOŁAJKOWY AZS Gdańsk grudzień 2010
TURNIEJ MIKOŁAJKOWY AZS Gdańsk grudzień 2010 TURNIEJ MIKOŁAJKOWY AZS Gdańsk grudzień 2010 TURNIEJ MIKOŁAJKOWY AZS Gdańsk grudzień 2010 TURNIEJ MIKOŁAJKOWY AZS Gdańsk grudzień 2010 TURNIEJ MIKOŁAJKOWY AZS Gdańsk grudzień 2010