„RODZICU!
DAJ SWOJEMU DZIECKU MOŻLIWOŚĆ
WSZECHSTRONNEGO ROZWOJU”

ZAPRASZAMY dzieci w wieku od 5 lat.

AKTUALNOŚCI

III MISTRZOSTWA UKS Team DRAGON w NE-WAZA

Już od trzech lat w czasie MIKOŁAJEK odbywają się wewnątrz klubowe zawody judo w walce w parterze.Tym razem udział w zawodach wzięła rekordowa liczba dzieciaków którzy w przyjaznej i świątecznej atmosferze walczyli na matach w Samochodówce. Wszyscy zawodnicy zostali nagrodzeni medalami, dyplomami, klubowymi kalendarzami, a najlepsi nagrodami z logiem klubu. Zapraszamy za rok !!!
DODATKOWY LINK DO FOTEK: LINK DO FOTEK:

NE-WAZA NE-WAZA NE-WAZA NE-WAZA NE-WAZA NE-WAZA NE-WAZA NE-WAZA NE-WAZA NE-WAZA NE-WAZA NE-WAZA NE-WAZA NE-WAZA NE-WAZA NE-WAZA NE-WAZA NE-WAZA NE-WAZA NE-WAZA NE-WAZA NE-WAZA NE-WAZA NE-WAZA NE-WAZA NE-WAZA NE-WAZA


NASI JUDOCY Z NA PODIUM W MIĘDZYNARODOWYM TURNIEJU W GDAŃSKU "TO MY GDAŃSKIE LWY"

1 Grudnia 2019 na obiektach Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku odbyły się jeden z największych turniejów judo w Polsce w kategorii dzieci – „To My Gdańskie Lwy”. Na starcie zawodów stanęło ponad 600 zawodników z Polski i zagranicy. Ekipa UKS Team Dragon z Wejherowa zdobyła aż 4 medale. Najlepiej z Wejherowian poradzili sobie Julia Sitny która stanęła na najwyższym podium oraz Amelia Sychowska, Mikołaj Stanke i Sawa Orzechowska zdobyli brązowe medale.
Gratulujemy wszystkim zawodnikom którzy wystartowali w zawodach!!!.

TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY


5 MEDALI DRAGONA W MISTRZOSTWACH POMORZA DZIECI

9 Listopada 2019 na obiektach Marynarki Wojennej w Gdyni najlepiej poradzili sobie:
2 miejsce - Sychowska Amelia,
3 miejsca - Sawa Orzechowska, Mikołaj Stanke, Kacper Stanke, Maciej Wirkowski,
5 miejsca - Jan Cilindź, Szymon Biniek, Marcel Galant.
Gratulujemy udziału - Julek Wcisło, Maxym Pikor, Tymon Dmowski, Weronika Wójec, Butowski Mateusz, Kalkowski Łukasz, Groen Maciej, Lew Orzechowski.

MISTRZOSTWA POMORZA DZIECI MISTRZOSTWA POMORZA DZIECI MISTRZOSTWA POMORZA DZIECI MISTRZOSTWA POMORZA DZIECI MISTRZOSTWA POMORZA DZIECI MISTRZOSTWA POMORZA DZIECI MISTRZOSTWA POMORZA DZIECI


EGZAMIN NA PASY (STOPNIE KYU)

11 czerwca na Hali Samochodówki odbył się egzamin na stopnie szkoleniowe KYU ( Pasy) Egzamin połączony był z wyróżnieniem najlepszych zawodników, festynem gier i zabaw oraz poczęstunkiem integracyjnym dla zawodników i rodziców. .

EGZAMIN NA PASY (STOPNIE KYU)U EGZAMIN NA PASY (STOPNIE KYU) EGZAMIN NA PASY (STOPNIE KYU) EGZAMIN NA PASY (STOPNIE KYU) EGZAMIN NA PASY (STOPNIE KYU) EGZAMIN NA PASY (STOPNIE KYU) EGZAMIN NA PASY (STOPNIE KYU) EGZAMIN NA PASY (STOPNIE KYU) EGZAMIN NA PASY (STOPNIE KYU) EGZAMIN NA PASY (STOPNIE KYU) EGZAMIN NA PASY (STOPNIE KYU) EGZAMIN NA PASY (STOPNIE KYU) EGZAMIN NA PASY (STOPNIE KYU) EGZAMIN NA PASY (STOPNIE KYU) EGZAMIN NA PASY (STOPNIE KYU) EGZAMIN NA PASY (STOPNIE KYU) EGZAMIN NA PASY (STOPNIE KYU) EGZAMIN NA PASY (STOPNIE KYU) EGZAMIN NA PASY (STOPNIE KYU) EGZAMIN NA PASY (STOPNIE KYU) EGZAMIN NA PASY (STOPNIE KYU) EGZAMIN NA PASY (STOPNIE KYU) EGZAMIN NA PASY (STOPNIE KYU) EGZAMIN NA PASY (STOPNIE KYU) EGZAMIN NA PASY (STOPNIE KYU) EGZAMIN NA PASY (STOPNIE KYU) EGZAMIN NA PASY (STOPNIE KYU) EGZAMIN NA PASY (STOPNIE KYU) EGZAMIN NA PASY (STOPNIE KYU) EGZAMIN NA PASY (STOPNIE KYU) EGZAMIN NA PASY (STOPNIE KYU) EGZAMIN NA PASY (STOPNIE KYU) EGZAMIN NA PASY (STOPNIE KYU) EGZAMIN NA PASY (STOPNIE KYU) EGZAMIN NA PASY (STOPNIE KYU) EGZAMIN NA PASY (STOPNIE KYU) EGZAMIN NA PASY (STOPNIE KYU) EGZAMIN NA PASY (STOPNIE KYU) EGZAMIN NA PASY (STOPNIE KYU) EGZAMIN NA PASY (STOPNIE KYU) EGZAMIN NA PASY (STOPNIE KYU) EGZAMIN NA PASY (STOPNIE KYU) EGZAMIN NA PASY (STOPNIE KYU) EGZAMIN NA PASY (STOPNIE KYU) EGZAMIN NA PASY (STOPNIE KYU) EGZAMIN NA PASY (STOPNIE KYU) EGZAMIN NA PASY (STOPNIE KYU) EGZAMIN NA PASY (STOPNIE KYU) EGZAMIN NA PASY (STOPNIE KYU) EGZAMIN NA PASY (STOPNIE KYU)


RANDORI i TRENING na AWFiS Gdańsk.

Kolejny raz nasi młodzi adepci Judo uczestniczyli w WALKACH I TRENINGU w Gdańsku-Oliwie. W Randori wzięło udział ponad 60 dzieciaków z POMORSKICH klubów oraz Judocy z Olsztyna. GRATULUJEMY ODWAGI i zapraszamy na kolejne zajęcia!!!

gr2 (151 kB) gr2 (151 kB) gr2 (151 kB)


6 MEDALI JUDOKÓW UKS Team DRAGON Wejherowo

W sobotę 2 marca na matach w Gdańsku Osowej spotkali się początkujący adepci Judo, nie tylko z całego Pomorza, ale i z ościennych województw, aby rywalizować w VIII Turnieju GRIZZLY JUDO CUP.

Medale zdobyli: Jan Trybull, Lew Orzechowski, Maciej Wirkowski i Igor Miotk, a na Bochentyn Mikołaj i Sawa Orzechowska. Tuż za podium uplasowali się Piotr Laskowski, Milena Szymerowska i Max Pikor.

SERDECZNIE GRATULUJEMY PIERWSZEGO STARTU W ZAWODACH JUDO !!!

TURNIEJ PIERWSZEGO KROKU TURNIEJ PIERWSZEGO KROKU TURNIEJ PIERWSZEGO KROKU TURNIEJ PIERWSZEGO KROKU TURNIEJ PIERWSZEGO KROKU TURNIEJ PIERWSZEGO KROKU TURNIEJ PIERWSZEGO KROKU TURNIEJ PIERWSZEGO KROKU TURNIEJ PIERWSZEGO KROKU TURNIEJ PIERWSZEGO KROKU TURNIEJ PIERWSZEGO KROKU TURNIEJ PIERWSZEGO KROKU TURNIEJ PIERWSZEGO KROKU TURNIEJ PIERWSZEGO KROKU TURNIEJ PIERWSZEGO KROKU TURNIEJ PIERWSZEGO KROKU TURNIEJ PIERWSZEGO KROKU TURNIEJ PIERWSZEGO KROKU TURNIEJ PIERWSZEGO KROKU TURNIEJ PIERWSZEGO KROKU


II MISTRZOSTWA TEAM DRAGON

II MISTRZOSTWA TEAM DRAGON Wejherowo w Walce NE- WAZA za Nami. Gratulujemy uczestnikom i zapraszamy na treningi.

II MISTRZOSTWA TEAM DRAGON II MISTRZOSTWA TEAM DRAGON II MISTRZOSTWA TEAM DRAGON II MISTRZOSTWA TEAM DRAGON II MISTRZOSTWA TEAM DRAGON II MISTRZOSTWA TEAM DRAGON


WEJHEROWSKA JUDOCZKA NAJLEPSZA W PUCHARZE POLSKI.

Wejherowianka Agata Syska ( AZS-AWFiS Gdańsk) trenująca w UKS Team Dragon Wejherowo zdobyła złoty medal w Pucharze Polski w Judo - XVII JUDO BALTIC CUP.

Po ponad 6 miesięcznej przerwie spowodowanej kontuzją do rywalizacji powróciła utalentowana judoczka z Wejherowa, która na początku roku została powołana przez Polski Związek Judo do kadry narodowej juniorek młodszych.

Agata podczas jednego z największych turniejów w Polsce nie dała szans rywalkom w kategorii wagowej -48kg pewnie sięgnęła po złoto pokonując wszystkie swoje przeciwniczki przed czasem.

Sukces jest tym większy że w tej kategorii startowało aż pięć medalistek Mistrzostw Polski Młodziczek. Zawodniczka z Wejherowo jednak się nie przestraszyła i pewnie rozstrzygnęła walki na swoją korzyść, a pokonując w dwóch ostatnich walkach zawodniczki mające w dorobku tytuły Mistrzyń Polski nabrała pewności przed kolejnymi startami.

XVII JUDO BALTIC CUP XVII JUDO BALTIC CUP XVII JUDO BALTIC CUP XVII JUDO BALTIC CUP XVII JUDO BALTIC CUP XVII JUDO BALTIC CUP XVII JUDO BALTIC CUP XVII JUDO BALTIC CUP XVII JUDO BALTIC CUP XVII JUDO BALTIC CUP XVII JUDO BALTIC CUP XVII JUDO BALTIC CUP XVII JUDO BALTIC CUP


ŻUKOVIA JUDO CUP – 2018

W sobotę 28 kwietnia w Szkole Podstawowej w Żukowie odbył się jeden z największych turniejów judo na Pomorzu. W zawodach startowali: EWIRA DROBNA – 3 miejsce, JAN CILIŃDŹ – 5 miejsce, MAGDALENA MIELKE – 4miejsce, KACPER STANKE – 5miejsce, MIKOŁAJ STANKE – 7miejsce, KACPER WOLIŃSKI – 7 miejsce, BALCZYŃSKI SZYMON , ANITA DROBNA, JULIUSZ WCISŁO, CHRUŚCIK LAURA, AMELIA SYCHOWSKA

zukowo1 (581 kB) zukowo2 (89 kB)


SIEDEM MEDALI DLA MŁODYCH JUDOKOW UKS TEAM DRAGON WEJHEROWO

Dużym sukcesem młodych adeptów judo z Uczniowskiego Klubu Sportowego Team Dragon Wejherowo zakończył się organizowany 17 marca 2018 roku w Gdańsku-Osowa, turniej pierwszego kroku - GRIZZLY JUDO CUP W turnieju wystartowało ponad 200 zawodników rocznika 2006-11 z większości klubów północnej części Polski. W zawodach bardzo dobrze poradziła sobie reprezentacja Wejherowa, która zdobyła aż 7 medali.

Po bardzo dobrych walkach na podium ze srebrnymi medalami stanęli Michalina Marmułowska, Adrian Komor i Jan Godziński, brąz wywalczyły siostry Anita, Diana i Elwira Drobna, oraz Aleksander Socha.

Również do bardzo udanych starów mogą zaliczyć swoje występy na matach w Gdańsku – Marcel Galant i Szymon Balczyński, którzy dotarli do strefy medalowej jednak przegrali swoje walki o brązowe medale zajmując ostatecznie IV miejsca.

W turnieju startował jeszcze Jan Guziuk, Emila Mantaj, Mikołaj Witczak, Łucja Goździelewska i Adam Grubba którzy stoczyli zacięte pojedynki ze swoimi rywalami, jednak nie zdołał przebrnąć przez eliminacje i zostali sklasyfikowani na miejscach 9-12.

GRIZZLY JUDO CUP GRIZZLY JUDO CUP GRIZZLY JUDO CUP GRIZZLY JUDO CUP GRIZZLY JUDO CUP GRIZZLY JUDO CUP GRIZZLY JUDO CUP GRIZZLY JUDO CUP


PIERWSZA WEJHEROWSKA GALI SPORTU

Zawodniczka JUDO – Agata Syska trenująca w UKS Team Dragon została uznana za „SPORTOWE ODKRYCIE ROKU 2017” podczas PIERWSZEJ WEJHEROWSKIEJ GALI SPORTU.

PIERWSZA WEJHEROWSKA GALI SPORTU PIERWSZA WEJHEROWSKA GALI SPORTU PIERWSZA WEJHEROWSKA GALI SPORTU PIERWSZA WEJHEROWSKA GALI SPORTU PIERWSZA WEJHEROWSKA GALI SPORTU PIERWSZA WEJHEROWSKA GALI SPORTU PIERWSZA WEJHEROWSKA GALI SPORTU


WEJHER SPORTS LIMITED EDITIONS

AGATA SYSKA trenująca w naszym klubie znalazła się w gronie najlepszych sportowców Powiatu Wejherowskiego zebranych w broszurze WEJHER SPORTS LIMITED EDITIONS.

WEJHER SPORTS LIMITED EDITIONS WEJHER SPORTS LIMITED EDITIONS WEJHER SPORTS LIMITED EDITIONS WEJHER SPORTS LIMITED EDITIONS WEJHER SPORTS LIMITED EDITIONS WEJHER SPORTS LIMITED EDITIONS


MISTRZOSTWA UKS Team DRAGON w walce NE-WAZA

9 grudnia na Sali w „Elektryku” odbyły się pierwsze MISTRZOSTWA KLUBU W JUDO. W turnieju wzięło udział 52 zawodników i zawodniczek podzielonych na 18 kategorii wagowych. Zawody przebiegały w bardzo przyjemnej atmosferze, każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy medal i dyplom, a najlepsi nagrody rzeczowe. ZAPRASZAMY WSZYSTKICH NA KOLEJNY TURNIEJ KTÓRY JUŻ POD KONIEC 2018 roku.

MISTRZOSTWA UKS Team DRAGON w walce NE-WAZA MISTRZOSTWA UKS Team DRAGON w walce NE-WAZA MISTRZOSTWA UKS Team DRAGON w walce NE-WAZA MISTRZOSTWA UKS Team DRAGON w walce NE-WAZA MISTRZOSTWA UKS Team DRAGON w walce NE-WAZA MISTRZOSTWA UKS Team DRAGON w walce NE-WAZA MISTRZOSTWA UKS Team DRAGON w walce NE-WAZA MISTRZOSTWA UKS Team DRAGON w walce NE-WAZA MISTRZOSTWA UKS Team DRAGON w walce NE-WAZA MISTRZOSTWA UKS Team DRAGON w walce NE-WAZA MISTRZOSTWA UKS Team DRAGON w walce NE-WAZA


„TO MY GDAŃSKIE LWY” – Turniej judo w GDAŃSKU

W jest jednym z największych turniejów na Pomorzu dla grup wiekowych U7 do U13. Tym razem wystartowało w nim ponad 700 zawodników z całej Polski oraz z Rosji. Z licznej ekipy UKS Team DRAGON najlepiej poradzili sobie: Milena Marmułowska i Mikołaj Stanke - 1miejsce, Juliusz Wcisło- 2 miejsce, oraz Karolina Skwarło – 3 Miejsce.

GRATULUJEMY WSZYSTKIM KTÓRZY WYSTARTOWALI W ZAWODACH !!!

„TO MY GDAŃSKIE LWY” – Turniej judo w GDAŃSKU „TO MY GDAŃSKIE LWY” – Turniej judo w GDAŃSKU „TO MY GDAŃSKIE LWY” – Turniej judo w GDAŃSKU „TO MY GDAŃSKIE LWY” – Turniej judo w GDAŃSKU „TO MY GDAŃSKIE LWY” – Turniej judo w GDAŃSKU „TO MY GDAŃSKIE LWY” – Turniej judo w GDAŃSKU „TO MY GDAŃSKIE LWY” – Turniej judo w GDAŃSKU „TO MY GDAŃSKIE LWY” – Turniej judo w GDAŃSKU „TO MY GDAŃSKIE LWY” – Turniej judo w GDAŃSKU „TO MY GDAŃSKIE LWY” – Turniej judo w GDAŃSKU „TO MY GDAŃSKIE LWY” – Turniej judo w GDAŃSKU „TO MY GDAŃSKIE LWY” – Turniej judo w GDAŃSKU „TO MY GDAŃSKIE LWY” – Turniej judo w GDAŃSKU „TO MY GDAŃSKIE LWY” – Turniej judo w GDAŃSKU „TO MY GDAŃSKIE LWY” – Turniej judo w GDAŃSKU


EGZAMIN NA PASY ( stopnie KYU)

Podsumowanie roku i wręczenie nagród dobyło się w bazie harcerskiej "CEDRON"
Gratulujemy wszystkim, którzy podnieśli swoje umiejętności o kolejny kolor pasa.

 EGZAMNY NA PASY EGZAMNY NA PASY EGZAMNY NA PASY EGZAMNY NA PASY EGZAMNY NA PASY EGZAMNY NA PASY EGZAMNY NA PASY EGZAMNY NA PASY EGZAMNY NA PASY EGZAMNY NA PASY EGZAMNY NA PASY EGZAMNY NA PASY EGZAMNY NA PASY EGZAMNY NA PASY EGZAMNY NA PASY EGZAMNY NA PASY EGZAMNY NA PASY EGZAMNY NA PASY EGZAMNY NA PASY EGZAMNY NA PASY EGZAMNY NA PASY EGZAMNY NA PASY EGZAMNY NA PASY EGZAMNY NA PASY EGZAMNY NA PASY EGZAMNY NA PASY EGZAMNY NA PASY EGZAMNY NA PASY EGZAMNY NA PASY EGZAMNY NA PASY EGZAMNY NA PASY EGZAMNY NA PASY EGZAMNY NA PASY EGZAMNY NA PASY EGZAMNY NA PASY EGZAMNY NA PASY EGZAMNY NA PASY EGZAMNY NA PASY EGZAMNY NA PASY EGZAMNY NA PASY EGZAMNY NA PASY EGZAMNY NA PASY EGZAMNY NA PASY EGZAMNY NA PASY EGZAMNY NA PASY EGZAMNY NA PASY EGZAMNY NA PASY EGZAMNY NA PASY EGZAMNY NA PASY EGZAMNY NA PASY EGZAMNY NA PASY EGZAMNY NA PASY EGZAMNY NA PASY EGZAMNY NA PASY EGZAMNY NA PASY EGZAMNY NA PASY EGZAMNY NA PASY EGZAMNY NA PASY EGZAMNY NA PASY EGZAMNY NA PASY EGZAMNY NA PASY EGZAMNY NA PASY EGZAMNY NA PASY EGZAMNY NA PASY EGZAMNY NA PASY EGZAMNY NA PASY EGZAMNY NA PASY EGZAMNY NA PASY EGZAMNY NA PASY EGZAMNY NA PASY EGZAMNY NA PASY EGZAMNY NA PASY EGZAMNY NA PASY EGZAMNY NA PASY EGZAMNY NA PASY EGZAMNY NA PASY EGZAMNY NA PASY EGZAMNY NA PASY EGZAMNY NA PASY EGZAMNY NA PASY EGZAMNY NA PASY EGZAMNY NA PASY


INTERNATIONAL JUDO LEAGUE 2017
Pucharu Polski Młodziczek

Podczas 27 Turniej im. Antoniego Reitera, który był Finałem INTERNATIONAL JUDO LEAGUE 2017, Wejherowianka Agata Syska (AZS-AWFiS Gdańsk) trenująca w UKS Team Dragon Wejherowo wywalczyła złoty medal w kategorii wagowej (-48 kg) wygrywając wszystkie walki przed czasem. Turniej odbył się w sobotę18 listopada, a na starcie stanęło blisko 500 zawodników z 48 klubów z całej Polski. W kategorii dzieci Wejherowo reprezentowali Magdalena Mielke, Stanisław Beraś, Szymon Biniek i Adrian Gołda którzy odpadli w eliminacjach.

Tydzień wcześniej 11 listopada Agata wywalczyła brązowy medal Pucharu Polski Młodziczek w jednym z największych turniejów judo w Polsce – JUDO Baltic Cup – Gdynia 2017, w zawodach w kategorii dzieci startowała jeszcze Magdalena Mielke i Jakub Wójcik którzy zajęli miejsca tuż za podium IV oraz Szymon Biniek i Michał Wójcik którzy odpadli w eliminacjach po bardzo dobrych walkach.

Przed judokami UKS Team Dragon pozostały ostatnie starty w tym roku:
3GRUDNIA (niedziela) – Turniej Mikołajkowy –AZS Gdańsk
9GRUDNIA (sobota) - Mistrzostwa Klubu w Walce w Parterze- UKS Team Dragon Wejherowo

GRATULUJEMY i ZAPRASZAMY do kolejnych startów!!!

INTERNATIONAL JUDO LEAGUE 2017 INTERNATIONAL JUDO LEAGUE 2017 INTERNATIONAL JUDO LEAGUE 2017 INTERNATIONAL JUDO LEAGUE 2017 INTERNATIONAL JUDO LEAGUE 2017 INTERNATIONAL JUDO LEAGUE 2017 INTERNATIONAL JUDO LEAGUE 2017 INTERNATIONAL JUDO LEAGUE 2017 INTERNATIONAL JUDO LEAGUE 2017 INTERNATIONAL JUDO LEAGUE 2017 INTERNATIONAL JUDO LEAGUE 2017


4 MEDALE JUDOKÓW DRAGONA
W XXV MISTRZOSTWACH POMORZA DZIECI I MŁODZIKÓW

Bardzo udany start zaliczyli wejherowscy judocy w organizowanych (28.10.2017) przez WKS „Flota” Gdynia Mistrzostwach Pomorza w Judo Dzieci i Młodzików im. Wiesława SAWICKIEGO i kmdr Stanisława FILIPIAKA.

Najlepiej z reprezentantów UKS Team DRAGON walczyli Bartek Piotrowski (srebrny medal), Magda Mielke (brązowy medal) i Jakub Wójcik (brązowy medal), którzy zdobyli medale w kategorii Dzieci, oraz Agata Syska (złoty medal) – AZS AWFiS Gdańsk w kategorii Młodziczek.

Tuż za podium znaleźli się Marmułowska Milena, Karolina Skwarło, Igor Woliński i Michał Wójcik którzy przegrali walki o brązowe medale.

W turnieju startowali jeszcze Amelia Sychowska, Laura Chruścik i Kacper Woliński, jednak po bardzo dobrych walkach odpadli w eliminacjach. Gratulujemy i przypominamy że przed nami jeszcze 4 Trójmiejskie zawody w 2017 roku.

Mistrzostwa Pomorza w Judo Dzieci i Młodzików im. Wiesława SAWICKIEGO i kmdr Stanisława FILIPIAKA Mistrzostwa Pomorza w Judo Dzieci i Młodzików im. Wiesława SAWICKIEGO i kmdr Stanisława FILIPIAKA Mistrzostwa Pomorza w Judo Dzieci i Młodzików im. Wiesława SAWICKIEGO i kmdr Stanisława FILIPIAKA Mistrzostwa Pomorza w Judo Dzieci i Młodzików im. Wiesława SAWICKIEGO i kmdr Stanisława FILIPIAKA Mistrzostwa Pomorza w Judo Dzieci i Młodzików im. Wiesława SAWICKIEGO i kmdr Stanisława FILIPIAKA Mistrzostwa Pomorza w Judo Dzieci i Młodzików im. Wiesława SAWICKIEGO i kmdr Stanisława FILIPIAKA Mistrzostwa Pomorza w Judo Dzieci i Młodzików im. Wiesława SAWICKIEGO i kmdr Stanisława FILIPIAKA Mistrzostwa Pomorza w Judo Dzieci i Młodzików im. Wiesława SAWICKIEGO i kmdr Stanisława FILIPIAKA


HISTORYCZNY MEDAL MISTRZOSTW POLSKI W JUDO WEJHEROWIANKI
AGATA SYSKA VICE-MISTRZYNĄ POLSKI

Wejherowianka trenująca w UKS team DRAGON Wejherowo ,reprezentująca KS AZS-AWFiS Gdańsk AGATA SYSKA wywalczyła w pięknym stylu srebrny medal MISTRZOSTW POLSKI MŁODZICZEK W JUDO, które odbyły się 14-15.10.2017 r w Poznaniu.

Jest to historyczny sukces Agaty, która jako pierwsza Wejherowianka może się poszczycić medalem z Mistrzostw Polski w Judo i jednym z niewielu medali zdobytych w naszym Powiecie w dyscyplinie rozgrywanej na IGRZYSKACH OLIMPIJSKICH.

Agata po solidnie przepracowanych wakacjach na obozach kadry Wojewódzkiej i treningach klubowych, już na początku września pokazała że będzie się zaliczać do najlepszych judoczek w Polsce. Najpierw zdobyła w Koszalinie srebrny medal MIĘDZYWOJEWÓDZKICH MISTRZOSTW MŁODZIKÓW, a następnie po dwóch tygodniach wywalczyła 7 miejsce ( najlepsza Polka w kat 44kg ) w WARSAW JUDO OPEN , jednym z najmocniejszych turniejów na świecie, który zgromadził w tym roku ponad 1800 zawodników z 31 państw.

W drugim dniu Poznańskich Mistrzostw Polski Młodziczek, Agata wygrała wszystkie swoje walki eliminacyjne przed czasem, a następnie w walce półfinałowej pokonała znajdującą się wyżej w rankingu PZJudo zawodniczkę UKJ Juko Józefów i awansowała do finału kategorii wagowej -44kg. W finale musiała jednak uznać wyższość zawodniczki Gwardii Koszalin i zakończyła turniej na bardzo dobrym drugim miejscu, co jest największym dotychczasowym sukcesem Agaty.

Judo w Wejherowie można trenować już od najmłodszych lat w klubie UKS Team Dragon Wejherowo do czego namawiają trenerzy- www.judodragon.pl i zapraszają na zajęcia.

Poznań 2017 Poznań 2017 Poznań 2017 Poznań 2017 Poznań 2017 Poznań 2017 Poznań 2017 Poznań 2017 Poznań 2017 Poznań 2017 Poznań 2017 Poznań 2017


MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW - Koszalin 2017.

Agata Syska, trenująca w naszym klubie, reprezentująca barwy AZS AWFiS Gdańsk wzięła udział w pierwszych w tym roku szkolnym zawodach Judo i wywalczyła srebrny medal. Biorąc pod uwagę ponad dwu miesięczną przerwę w startach, jest to naprawdę dobry wynik. Gratulujemy !!

agata1 (89 kB)

agata1 (89 kB)AGATA SYSKA z brązowym medalem
- International Judo Tournament Solanin CUP 2017 - Young Europe

W jednym z najmocniejszych turniejów Judo w Europie, który zgromadził w minioną sobotę ponad 700 zawodników z 17 państw Europy i Azji, w tym czołówkę zawodniczek z Polski w kategorii Młodziczki, bardzo dobrze poradziła sobie Agata Syska (kat. wagowa 44kg) zdobywając brązowy medal. Jest to jeden z największych sukcesów wejherowianki w zawodach tej rangi.

Agata trenująca na co dzień w UKS Team DRAGON Wejherowo, a reprezentująca AZS Gdańsk osiąga coraz większe sukcesy na zawodach rangi międzynarodowej w sporcie olimpijskim jakim jest JUDO. Gratulacje!!!

agata1 (89 kB)7 MEDALI WEJHEROWSKIEGO DRAGONA NA TURNIEJU JUDO W ŻUKOWIE

Początek majowego weekendu rozpoczął się sportowym wyjazdem 17 zawodników UKS Team Dragon Wejherowo na Turniej Żukovia Judo Cup, gdzie podjęli walkę o medale na matach w Żukowie. W zawodach startowali zawodnicy z 23 klubów z Polski, Rosji i Litwy.

W kategorii dzieci i dzieci starszych medale wywalczyli:
2 miejsca:
- Igor Woliński
- Michał Filipowicz
3 miejsca:
- Adam Beraś
- Kacper Stanke
- Mikołaj Stanke
- Szymon Kowalke

W kategorii młodzika:
1 miejsce – Agata Syska (- 44kg)
4 miejsce – Marta Patok (- 52kg)
5 miejsce – Julia Sadowska ( - 52kg)

W zawodach startowali jeszcze: Stanisław Beraś, Jan Cilindź, Kornel Szalewski, Juliusz Wcisło, Sieńko Jakub, Kacper Woliński i Binek Szymon, którzy pomimo dobrych walk nie dotarli do strefy medalowej.

GRATULACJE!!!

Turniej Żukovia Judo Cup Turniej Żukovia Judo Cup Turniej Żukovia Judo Cup Turniej Żukovia Judo Cup Turniej Żukovia Judo Cup Turniej Żukovia Judo Cup Turniej Żukovia Judo Cup Turniej Żukovia Judo Cup Turniej Żukovia Judo Cup Turniej Żukovia Judo Cup Turniej Żukovia Judo Cup Turniej Żukovia Judo Cup Turniej Żukovia Judo Cup Turniej Żukovia Judo Cup Turniej Żukovia Judo Cup Turniej Żukovia Judo Cup Turniej Żukovia Judo Cup Turniej Żukovia Judo Cup Turniej Żukovia Judo Cup Turniej Żukovia Judo Cup Turniej Żukovia Judo Cup Turniej Żukovia Judo Cup Turniej Żukovia Judo Cup Turniej Żukovia Judo Cup Turniej Żukovia Judo Cup Turniej Żukovia Judo Cup Turniej Żukovia Judo Cup Turniej Żukovia Judo Cup Turniej Żukovia Judo Cup


11 MEDALI DLA UKS Team DRAGON Wejherowo w VI GRIZZLY JUDO CUP - TURNIEJ PIERWSZEGO KROKU DZIECI W JUDO – Gdańsk 25.03.2017

Głośno było o Uczniowskim Klubie Sportowym Team DRAGON z Wejherowa podczas rozgrywanego w Gdańsku Turnieju Pierwszego Kroku w JUDO. Młodzi Judocy z Wejherowa w minioną sobotę stawali aż 11 razy na podium zdobywając: 3 złote medale, 2 srebrne i 6 brązowych medali.

W turnieju wystartowało ponad 300 młodych adeptów tej dyscypliny z Pomorza i pomimo bardzo dobrych walk kilku judokom z Wejherowa nie udało się dotrzeć do strefy medalowej. Wielkie gratulacje należą się wszystkim, którzy wystartowali w tych zawodach bez względu na wynik jaki osiągnęli.

1 miejsce wywalczyli - Marmułowska Milena, Wojewski Patryk, Stanke Mikołaj

2 miejsce – Soroka Wiktor i Stanke Kacper

3 miejsce - Sieracka Oliwia, Sychowska Amelia, Herman Iga, Woliński Igor, Woliński Kacper, Baranowski Maciej

Bardzo dobre walki - Dorsz Kacper, Beraś Adam, Clindź Jan, Banyard Alexander, Patryk Olewczyński, Bochentyn Michał, Pietruszka Stanisław, Kiper Stanisław, Beraś Stanisław, Fudalej Mateusz, Olewczyński Alek, Sauter Olaf, Mantaj Szymon, Szatkowski Tymon, Binek Szymon.

VI GRIZZLY JUDO CUP VI GRIZZLY JUDO CUP VI GRIZZLY JUDO CUP VI GRIZZLY JUDO CUP VI GRIZZLY JUDO CUP VI GRIZZLY JUDO CUP VI GRIZZLY JUDO CUP VI GRIZZLY JUDO CUP VI GRIZZLY JUDO CUP VI GRIZZLY JUDO CUP VI GRIZZLY JUDO CUP VI GRIZZLY JUDO CUP VI GRIZZLY JUDO CUP VI GRIZZLY JUDO CUP VI GRIZZLY JUDO CUP VI GRIZZLY JUDO CUP VI GRIZZLY JUDO CUP VI GRIZZLY JUDO CUP VI GRIZZLY JUDO CUP VI GRIZZLY JUDO CUP VI GRIZZLY JUDO CUP VI GRIZZLY JUDO CUP VI GRIZZLY JUDO CUP VI GRIZZLY JUDO CUP VI GRIZZLY JUDO CUP VI GRIZZLY JUDO CUP VI GRIZZLY JUDO CUP VI GRIZZLY JUDO CUP VI GRIZZLY JUDO CUP VI GRIZZLY JUDO CUP VI GRIZZLY JUDO CUP VI GRIZZLY JUDO CUP VI GRIZZLY JUDO CUP VI GRIZZLY JUDO CUP VI GRIZZLY JUDO CUP VI GRIZZLY JUDO CUP VI GRIZZLY JUDO CUP VI GRIZZLY JUDO CUP VI GRIZZLY JUDO CUP VI GRIZZLY JUDO CUP VI GRIZZLY JUDO CUP VI GRIZZLY JUDO CUP VI GRIZZLY JUDO CUP VI GRIZZLY JUDO CUP VI GRIZZLY JUDO CUP VI GRIZZLY JUDO CUP VI GRIZZLY JUDO CUP VI GRIZZLY JUDO CUP VI GRIZZLY JUDO CUP VI GRIZZLY JUDO CUP VI GRIZZLY JUDO CUP VI GRIZZLY JUDO CUP VI GRIZZLY JUDO CUP VI GRIZZLY JUDO CUP VI GRIZZLY JUDO CUP VI GRIZZLY JUDO CUP VI GRIZZLY JUDO CUP VI GRIZZLY JUDO CUP VI GRIZZLY JUDO CUP VI GRIZZLY JUDO CUP VI GRIZZLY JUDO CUP VI GRIZZLY JUDO CUP VI GRIZZLY JUDO CUP VI GRIZZLY JUDO CUP VI GRIZZLY JUDO CUP VI GRIZZLY JUDO CUP VI GRIZZLY JUDO CUP VI GRIZZLY JUDO CUP VI GRIZZLY JUDO CUP VI GRIZZLY JUDO CUP VI GRIZZLY JUDO CUP VI GRIZZLY JUDO CUP VI GRIZZLY JUDO CUP VI GRIZZLY JUDO CUP VI GRIZZLY JUDO CUP VI GRIZZLY JUDO CUP VI GRIZZLY JUDO CUP VI GRIZZLY JUDO CUP VI GRIZZLY JUDO CUP VI GRIZZLY JUDO CUP VI GRIZZLY JUDO CUP VI GRIZZLY JUDO CUP VI GRIZZLY JUDO CUP VI GRIZZLY JUDO CUP VI GRIZZLY JUDO CUP VI GRIZZLY JUDO CUP VI GRIZZLY JUDO CUP VI GRIZZLY JUDO CUP VI GRIZZLY JUDO CUP VI GRIZZLY JUDO CUP VI GRIZZLY JUDO CUP VI GRIZZLY JUDO CUP VI GRIZZLY JUDO CUP VI GRIZZLY JUDO CUP VI GRIZZLY JUDO CUP VI GRIZZLY JUDO CUP VI GRIZZLY JUDO CUP VI GRIZZLY JUDO CUP VI GRIZZLY JUDO CUP VI GRIZZLY JUDO CUP VI GRIZZLY JUDO CUP VI GRIZZLY JUDO CUP VI GRIZZLY JUDO CUP VI GRIZZLY JUDO CUP VI GRIZZLY JUDO CUP VI GRIZZLY JUDO CUP VI GRIZZLY JUDO CUP VI GRIZZLY JUDO CUP VI GRIZZLY JUDO CUP VI GRIZZLY JUDO CUP VI GRIZZLY JUDO CUP VI GRIZZLY JUDO CUP VI GRIZZLY JUDO CUP VI GRIZZLY JUDO CUP VI GRIZZLY JUDO CUP VI GRIZZLY JUDO CUP VI GRIZZLY JUDO CUP VI GRIZZLY JUDO CUP VI GRIZZLY JUDO CUP VI GRIZZLY JUDO CUP VI GRIZZLY JUDO CUP VI GRIZZLY JUDO CUP VI GRIZZLY JUDO CUP VI GRIZZLY JUDO CUP VI GRIZZLY JUDO CUP VI GRIZZLY JUDO CUP VI GRIZZLY JUDO CUP VI GRIZZLY JUDO CUP VI GRIZZLY JUDO CUP VI GRIZZLY JUDO CUP VI GRIZZLY JUDO CUP VI GRIZZLY JUDO CUP VI GRIZZLY JUDO CUP VI GRIZZLY JUDO CUP VI GRIZZLY JUDO CUP VI GRIZZLY JUDO CUP VI GRIZZLY JUDO CUP


AGATA SYSKA Z MEDALEM PUCHARU POLSKI W JUDO

Podczas rozegranego 18.03.2017 w Suchym Lesie koło Poznania Międzynarodowego Pucharu Polski Młodzików w Judo wejherowianka AGATA SYSKA trenująca w UKS Team Dragon Wejherowo w pięknym stylu wywalczyła brązowy medal.

Organizatorem turnieju jest Polski Związek Judo, a zawody zaliczane są do Pucharu Polski kategorii A i zgromadziły w tym roku zawodników z siedmiu krajów. Brązowy medal Agaty jest jej największym sukcesem w nowej kategorii wagowej, a trzecie miejsce dało jej kolejne punkty i przyczyni się do poprawy miejsca w rankingu PZJudo. Nadmieńmy że za 2016 rok Wejherowianka sklasyfikowana została przez PZJudo na drugim miejscu w swojej kategorii wagowej i na 14 miejscu wśród wszystkich młodziczek startujących w zawodach ogólnopolskich i międzynarodowych.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów

MIĘDZYNARODOWy PUCHAR POLSKI W JUDO MIĘDZYNARODOWy PUCHAR POLSKI W JUDO MIĘDZYNARODOWy PUCHAR POLSKI W JUDO MIĘDZYNARODOWy PUCHAR POLSKI W JUDO MIĘDZYNARODOWy PUCHAR POLSKI W JUDO MIĘDZYNARODOWy PUCHAR POLSKI W JUDO MIĘDZYNARODOWy PUCHAR POLSKI W JUDO MIĘDZYNARODOWy PUCHAR POLSKI W JUDO


OTWARTE MISTRZOSTWA GDYNI W JUDO -12.02.2017

Bardzo dobrze rozpoczęli swoje stary w 2017 roku młodzi judocy UKS Team DRAGON Wejherowo. W organizowanych przez UKS Galeon Gdynia Otwartych Mistrzostwach Gdyni dzieci w JUDO wystartowały 33 kluby z Polski i Rosji, a wśród nich zawodnicy z Wejherowa, którzy wywalczyli aż 3 medale.

Na gdyńskich matach najlepiej poradziła sobie Karolina Skwarło i Bartek Piotrowski którzy przegrali dopiero swoje walki finałowe i zakończyli zawody ze srebrnymi medalami. Brązowy medal wywalczyła Laura Chruścik, IV miejsce w tych zawodach zajęła Zuzanna Syska i Kazimierz Kiper którzy byli o krok od zdobycia medalu. W zawodach startował jeszcze Jakub Sieńko i bracia Michał i Jakub Wójcik jednak nie zdołali przebrnąć przez eliminacje.

Gratulacje!!!

OTWARTE MISTRZOSTWA GDYNI W JUDO OTWARTE MISTRZOSTWA GDYNI W JUDO OTWARTE MISTRZOSTWA GDYNI W JUDO OTWARTE MISTRZOSTWA GDYNI W JUDO OTWARTE MISTRZOSTWA GDYNI W JUDO OTWARTE MISTRZOSTWA GDYNI W JUDO OTWARTE MISTRZOSTWA GDYNI W JUDO OTWARTE MISTRZOSTWA GDYNI W JUDO OTWARTE MISTRZOSTWA GDYNI W JUDO OTWARTE MISTRZOSTWA GDYNI W JUDO OTWARTE MISTRZOSTWA GDYNI W JUDO OTWARTE MISTRZOSTWA GDYNI W JUDO OTWARTE MISTRZOSTWA GDYNI W JUDO OTWARTE MISTRZOSTWA GDYNI W JUDO OTWARTE MISTRZOSTWA GDYNI W JUDO


BARDZO DOBRE WYSĘPY WEJHEROWSKICH JUDOKÓW NA ZAKOŃCZENIE ROKU

W niedzielę 04-12-2016 w Hali Widowiskowo-Sportowej AWFiS Gdańsku odbył się turniej dzieci w Judo "TO MY GDAŃSKIE LWY". Oprócz klubów z całej Polski do zawodów przystąpiła bardzo liczna grupa zawodników z Rosji, która wywalczyła wiele medali.

Wśród zawodników UKS Team Dragon Wejherowo najlepiej poradziła sobie Zuzanna Syska, która w kategorii wagowej do 23kg wygrała wszystkie swoje walki i zdobyła złoty medal, oraz Bartek Piotrowski który w tych zawodach zajął 2 miejsce. Marta Patok po bardzo dobrym występie wywalczyła brązowy medal, a Kornel Szalewski, Michał Wójcik, Juliusz Wcisło, Laura Chruścik i Jakub Wójcik po bardzo dobrych walkach eliminacyjnych przegrali swoje walki o medale i zajęli miejsca tuż za podium.

Należy również nadmienić że judocy Wejherowskiego UKS Team Dragon udanie startowali w XXVI TURNIEJ JUDO im. ANTONIEGO REITERA , który odbył się w Gdańsku w sobotę 26.11.2016.

W turnieju wzięło udział 343 uczestników z 32 klubów. W ciągu 8 godzin zawodnicy stoczyli 536 walk, rozdano 150 medali. W kategorii młodziczek do 44kg bardzo dobrze walczyła Agata Syska, która nie dała szans rywalkom, wygrała wszystkie swoje walki przed czasem i zajęła 1 miejsce w tej kategorii wagowej. W tym prestiżowym turnieju startowała jeszcze Karolina Skwarło (-38 kg)- 5 miejsce i Jakub Wójcik (+56 kg) - 4 miejsce.

Były to już ostatnie starty w tym roku kalendarzowym. Życzymy wszystkim zawodnikom sukcesów w nadchodzącym sezonie i zapraszamy młodych adeptów do trenowania Judo które jest najbardziej ogólnorozwojową dyscypliny sportu dla dzieci.

GRATULACJE !!!

Turniej dzieci w Judo TO MY GDAŃSKIE LWY Turniej dzieci w Judo TO MY GDAŃSKIE LWY Turniej dzieci w Judo TO MY GDAŃSKIE LWY Turniej dzieci w Judo TO MY GDAŃSKIE LWY Turniej dzieci w Judo TO MY GDAŃSKIE LWY Turniej dzieci w Judo TO MY GDAŃSKIE LWY Turniej dzieci w Judo TO MY GDAŃSKIE LWY Turniej dzieci w Judo TO MY GDAŃSKIE LWY Turniej dzieci w Judo TO MY GDAŃSKIE LWY Turniej dzieci w Judo TO MY GDAŃSKIE LWY Turniej dzieci w Judo TO MY GDAŃSKIE LWY Turniej dzieci w Judo TO MY GDAŃSKIE LWY Turniej dzieci w Judo TO MY GDAŃSKIE LWY Turniej dzieci w Judo TO MY GDAŃSKIE LWY Turniej dzieci w Judo TO MY GDAŃSKIE LWY Turniej dzieci w Judo TO MY GDAŃSKIE LWY Turniej dzieci w Judo TO MY GDAŃSKIE LWY Turniej dzieci w Judo TO MY GDAŃSKIE LWY Turniej dzieci w Judo TO MY GDAŃSKIE LWY Turniej dzieci w Judo TO MY GDAŃSKIE LWY Turniej dzieci w Judo TO MY GDAŃSKIE LWY Turniej dzieci w Judo TO MY GDAŃSKIE LWY Turniej dzieci w Judo TO MY GDAŃSKIE LWY Turniej dzieci w Judo TO MY GDAŃSKIE LWY Turniej dzieci w Judo TO MY GDAŃSKIE LWY Turniej dzieci w Judo TO MY GDAŃSKIE LWY Turniej dzieci w Judo TO MY GDAŃSKIE LWY Turniej dzieci w Judo TO MY GDAŃSKIE LWY Turniej dzieci w Judo TO MY GDAŃSKIE LWY Turniej dzieci w Judo TO MY GDAŃSKIE LWY Turniej dzieci w Judo TO MY GDAŃSKIE LWY Turniej dzieci w Judo TO MY GDAŃSKIE LWY Turniej dzieci w Judo TO MY GDAŃSKIE LWY Turniej dzieci w Judo TO MY GDAŃSKIE LWY Turniej dzieci w Judo TO MY GDAŃSKIE LWY Turniej dzieci w Judo TO MY GDAŃSKIE LWY Turniej dzieci w Judo TO MY GDAŃSKIE LWY


XXVI TURNIEJ JUDO im. ANTONIEGO REITERA

W turnieju który odbył się w Gdańsku w sobotę 26.11.2016 wzięło udział 343 uczestników z 32 klubów. W ciągu 8 godzin zawodnicy stoczyli 536 walk, rozdano 150 medali. 1 miejsce - Agata Syska (-44 kg)
4 miejsce - Jakub Wójcik (+56 kg)
5 miejsce - Karolina Skwarło (-38 kg)
GRATULACJE !!!

XXVI TURNIEJ JUDO im. ANTONIEGO REITERA XXVI TURNIEJ JUDO im. ANTONIEGO REITERA XXVI TURNIEJ JUDO im. ANTONIEGO REITERA XXVI TURNIEJ JUDO im. ANTONIEGO REITERA XXVI TURNIEJ JUDO im. ANTONIEGO REITERA XXVI TURNIEJ JUDO im. ANTONIEGO REITERA XXVI TURNIEJ JUDO im. ANTONIEGO REITERA XXVI TURNIEJ JUDO im. ANTONIEGO REITERA XXVI TURNIEJ JUDO im. ANTONIEGO REITERA XXVI TURNIEJ JUDO im. ANTONIEGO REITERA XXVI TURNIEJ JUDO im. ANTONIEGO REITERA XXVI TURNIEJ JUDO im. ANTONIEGO REITERA XXVI TURNIEJ JUDO im. ANTONIEGO REITERA XXVI TURNIEJ JUDO im. ANTONIEGO REITERA XXVI TURNIEJ JUDO im. ANTONIEGO REITERA XXVI TURNIEJ JUDO im. ANTONIEGO REITERA XXVI TURNIEJ JUDO im. ANTONIEGO REITERA XXVI TURNIEJ JUDO im. ANTONIEGO REITERA XXVI TURNIEJ JUDO im. ANTONIEGO REITERA XXVI TURNIEJ JUDO im. ANTONIEGO REITERA XXVI TURNIEJ JUDO im. ANTONIEGO REITERA XXVI TURNIEJ JUDO im. ANTONIEGO REITERA XXVI TURNIEJ JUDO im. ANTONIEGO REITERA XXVI TURNIEJ JUDO im. ANTONIEGO REITERA XXVI TURNIEJ JUDO im. ANTONIEGO REITERA XXVI TURNIEJ JUDO im. ANTONIEGO REITERA XXVI TURNIEJ JUDO im. ANTONIEGO REITERA XXVI TURNIEJ JUDO im. ANTONIEGO REITERA XXVI TURNIEJ JUDO im. ANTONIEGO REITERA XXVI TURNIEJ JUDO im. ANTONIEGO REITERA XXVI TURNIEJ JUDO im. ANTONIEGO REITERA XXVI TURNIEJ JUDO im. ANTONIEGO REITERA XXVI TURNIEJ JUDO im. ANTONIEGO REITERA XXVI TURNIEJ JUDO im. ANTONIEGO REITERA XXVI TURNIEJ JUDO im. ANTONIEGO REITERA


XV MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ JUDO INTERNATIONAL JUDO Baltic Cup

W dniach 18-20 listopada 2016r. odbył się w Gdyni XV Międzynarodowy Turniej Judo (XV International Judo Baltic Cup), zaliczany do Pucharu Polski. Na matach w gdyńskiej Arenie zjawili się najlepsi judocy z całej Polski , żeby walczyć o medale i punkty do rankingu Polskiego Związku Judo. Na zawodach nie zabrakło również zawodników z kilku państw europejskich , takich jak Rosja, Litwa, Niemcy i kilku innych które przyjechały na zawody w bardzo mocnych składach. W zawodach nie zabrakło zawodników UKS Team Dragon Wejherowo. W pierwszym dniu zawodów bardzo dobrze walczyła Marta Patok (-48kg, rocznik 2004-05), która zajęła bardzo dobre 4 miejsce, a jej kolega klubowy Kornel Szalewski ( -27kg, rocznik 2006-07) 7 miejsce.

W drugim dniu rewelacyjne 3 miejsce w turnieju rangi Pucharu Polski Młodziczek wywalczyła Agata Syska (-40 kg). Również judocy Wejherowskiego UKS Team Dragon udanie startowali w ubiegłym tygodniu na sali Akademickiego Centrum Sportowego Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni Oksywiu, odbyły się 12.11.2016 r. XXIV Otwarte Mistrzostwa Pomorza dzieci. W tych zawodach srebrny medal zdobyła Magdalena Mielke (-32kg), a tuż za podium znaleźli się Julia Sadowska (4miejsce), Marta Patok (5 miejsce), Jakub Wójcik i Kornel Szalewski (7 miejsca)

XV MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ JUDO INTERNATIONAL JUDO Baltic Cup XV MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ JUDO INTERNATIONAL JUDO Baltic Cup XV MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ JUDO INTERNATIONAL JUDO Baltic Cup XV MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ JUDO INTERNATIONAL JUDO Baltic Cup XV MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ JUDO INTERNATIONAL JUDO Baltic Cup XV MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ JUDO INTERNATIONAL JUDO Baltic Cup XV MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ JUDO INTERNATIONAL JUDO Baltic Cup XV MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ JUDO INTERNATIONAL JUDO Baltic Cup XV MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ JUDO INTERNATIONAL JUDO Baltic Cup XV MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ JUDO INTERNATIONAL JUDO Baltic Cup XV MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ JUDO INTERNATIONAL JUDO Baltic Cup XV MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ JUDO INTERNATIONAL JUDO Baltic Cup XV MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ JUDO INTERNATIONAL JUDO Baltic Cup XV MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ JUDO INTERNATIONAL JUDO Baltic Cup XV MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ JUDO INTERNATIONAL JUDO Baltic Cup


XXIV Otwarte Mistrzostwa Pomorza w judo dzieci
im. Wiesława Sawickiego i kmdr Stanisława Filipiaka

W sali Akademickiego Centrum Sportowego Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni Oksywiu, odbyły się 12.11.2016 r. XXIV Otwarte Mistrzostwa Pomorza dzieci im. Wiesława Sawickiego i kmdr Stanisława Filipiaka. STARTOWAŁO 120 zawodników reprezentujących 25 sekcji judo, z 2 województw: Pomorskie, Warmińsko – Mazurskie / S GKS Wybrzeże Gdańsk, UKS Mosty Kosakowo, UKS Galeon Gdynia, UKS Opty Gdynia, TS Judo Gryf Słupsk, KS AZS AWF i S Gdańsk, UKS Nippon Olsztyn, UKS Orzeł Kończewo, UKS Judo Łupawa, WKS Flota Gdynia, UKS De la Salle Gdańsk, UKS Jedynka Bytów, UKS Mifune Gdańsk, UKS Tomita Elbląg, UKS Simba Reda, UKS Pantera Gdynia, UKS Grizzly Gdańsk, GKS Żukowo, UKS Omega Gdynia, UKS Team Dragon Wejherowo, SSJ Kwidzyń, UKS Aquastacja Gdańsk, UKS Truso Elbląg, KS Zatoka Braniewo, UKS Ada Judo Fan Gdańsk.

WYNIKI: Dzieci, dziewczęta (rocznik 2004-2005):
waga 32 kg - 2 zaw.
  1. Wiktoria Karpluk /Mosty-Kosakowo/
  2. Magdalena Mielke /Team Dragon Wejherowo/
waga 47 kg - 5 zaw.
  1. Dominika Kuźma - Ebel /Galeon Gdynia/
  2. Maria Stola /Grizzly Gdańsk/
  3. Gabriela Komosa /Aquastacja Gdańsk/
  4. Julia Sadowska / Team Dragon Wejherowo/
  5. Marta Patok / Team Dragon Wejherowo/
waga 59 kg – 8 zaw.
  1. Mikołaj Jakubowski /Simba Reda/
  2. Oskar Jakubowski /Simba Reda/
  3. Wojciech Wichłacz /Jedynka Bytów/
  3. Mateusz Ochnik /Nippon Olsztyn/
  5. Krzysztof Konstański /Flota Gdynia/
  5. Olaf Kędzior /Simba Reda/
  7. Jakub Dyłkiewicz /Wybrzeże Gdańsk/
  7. Jakub Wójcik / Team Dragon Wejherowo/
Dzieci, chłopcy (rocznik 2006 i młodsi):
waga 28 kg 16 zaw.
  1. Tomasz Dunajewski /Galeon Gdynia/
  2. Mikołaj Batorski /Aqastacja Gdańsk/
  3. Witek Czenkusz /De la Salle Gdansk/
  3. Tymon Rytlewski /Nippon Olsztyn/
  5. Konstanty Waracki /Pantera Gdynia/
  5. Jan Piwoński /De la Salle Gdańsk/
  7. Kornel Szalewski / Team Dragon Wejherowo/
  7. Cezary Rudnicki /Mifune Gdańsk/

XXIV Otwarte Mistrzostwa Pomorza w judo dzieci XXIV Otwarte Mistrzostwa Pomorza w judo dzieci XXIV Otwarte Mistrzostwa Pomorza w judo dzieci XXIV Otwarte Mistrzostwa Pomorza w judo dzieci XXIV Otwarte Mistrzostwa Pomorza w judo dzieci


WEJHEROWIANKA NAJLEPSZĄ POLKĄ w Kat wagowej do 40 kg MŁODZICZEK

Ogromnym sukcesem Agaty Syski zakończył się Międzynarodowy Puchar Polski Młodziczek i Młodzików w Judo SOLANIN CUP 2016 "Młoda Europa" zaliczany do International Judo League, który w sobotę 18.6.2016 zgromadził w Nowej Soli ponad 600 uczestników z całej Europy (Finlandia, Estonia, Francja, Łotwa, Litwa, Niemcy, Białoruś, Ukraina, Rosja, Azerbejdżan, Armenia, Słowacja, Mołdawia, Bośnia i Hercegowina, Kosowo, Chorwacja, Słowacja, Belgia, Polska). Agata podczas tego turnieju została najlepszą Polką w kategorii wagowej do 40 kg młodziczek, wygrywając w drodze do finału wszystkie swoje walki przed czasem. W finale musiała jednak uznać wyższość reprezentantki Finlandii i ostatecznie zajęła rewelacyjne drugie miejsce. ()http://www.pzjudo.pl/index.php?m=10&kat=wyniki&id=35&lg=pl&zid=378)

Drugie miejsce judoczki z Wejherowa daje jej kolejne punkty do rankingu Polskiego Związku Judo i już na starcie swojej przygody ze sportem wyczynowym Agata jest jedną z najbardziej utytułowanych sportowców naszego miasta w sportach Olimpijskich. Warto też nadmienić że Agata otrzymała w ubiegłą środę na uroczystej gali w AWFIS Gdańsku nominację do programu JUDO TOP TALENT, który wspiera najzdolniejszych sportowców Gdańska.

SOLANIN CUP 2016 - Młoda Europa SOLANIN CUP 2016 - Młoda Europa SOLANIN CUP 2016 - Młoda Europa SOLANIN CUP 2016 - Młoda Europa SOLANIN CUP 2016 - Młoda Europa SOLANIN CUP 2016 - Młoda Europa SOLANIN CUP 2016 - Młoda Europa


EGZAMINY na PASY (KYU)

EGZAMINY na PASY (KYU) EGZAMINY na PASY (KYU) EGZAMINY na PASY (KYU) EGZAMINY na PASY (KYU) EGZAMINY na PASY (KYU) EGZAMINY na PASY (KYU) EGZAMINY na PASY (KYU) EGZAMINY na PASY (KYU) EGZAMINY na PASY (KYU) EGZAMINY na PASY (KYU) EGZAMINY na PASY (KYU) EGZAMINY na PASY (KYU) EGZAMINY na PASY (KYU) EGZAMINY na PASY (KYU) EGZAMINY na PASY (KYU) EGZAMINY na PASY (KYU) EGZAMINY na PASY (KYU) EGZAMINY na PASY (KYU) EGZAMINY na PASY (KYU) EGZAMINY na PASY (KYU) EGZAMINY na PASY (KYU) EGZAMINY na PASY (KYU) EGZAMINY na PASY (KYU) EGZAMINY na PASY (KYU) EGZAMINY na PASY (KYU) EGZAMINY na PASY (KYU) EGZAMINY na PASY (KYU) EGZAMINY na PASY (KYU) EGZAMINY na PASY (KYU) EGZAMINY na PASY (KYU) EGZAMINY na PASY (KYU) EGZAMINY na PASY (KYU) EGZAMINY na PASY (KYU) EGZAMINY na PASY (KYU) EGZAMINY na PASY (KYU) EGZAMINY na PASY (KYU) EGZAMINY na PASY (KYU) EGZAMINY na PASY (KYU) EGZAMINY na PASY (KYU) EGZAMINY na PASY (KYU) EGZAMINY na PASY (KYU) EGZAMINY na PASY (KYU) EGZAMINY na PASY (KYU) EGZAMINY na PASY (KYU) EGZAMINY na PASY (KYU) EGZAMINY na PASY (KYU) EGZAMINY na PASY (KYU) EGZAMINY na PASY (KYU) EGZAMINY na PASY (KYU) EGZAMINY na PASY (KYU) EGZAMINY na PASY (KYU) EGZAMINY na PASY (KYU) EGZAMINY na PASY (KYU) EGZAMINY na PASY (KYU) EGZAMINY na PASY (KYU) EGZAMINY na PASY (KYU) EGZAMINY na PASY (KYU) EGZAMINY na PASY (KYU) EGZAMINY na PASY (KYU) EGZAMINY na PASY (KYU) EGZAMINY na PASY (KYU) EGZAMINY na PASY (KYU) EGZAMINY na PASY (KYU) EGZAMINY na PASY (KYU) EGZAMINY na PASY (KYU) EGZAMINY na PASY (KYU) EGZAMINY na PASY (KYU) EGZAMINY na PASY (KYU) EGZAMINY na PASY (KYU) EGZAMINY na PASY (KYU) EGZAMINY na PASY (KYU) EGZAMINY na PASY (KYU) EGZAMINY na PASY (KYU) EGZAMINY na PASY (KYU)


WEJHEROWIANKA W FINALE PUCHARU POLSKI
Otwarty Puchar Polski VI Międzynarodowe Mistrzostwa
w JUDO (ŁÓDŹ)

Podczas rozgrywanego w Łodzi Pucharu Polski Młodziczek w Judo, na który przyjechały najlepsze zawodniczki z Polski, Litwy , Łotwy, Estonii i Niemiec, Agata Syska -wejherowianka trenująca na co dzień w UKS Team DRAGON Wejherowo, zdobyła srebrny medal. (więcej na stronie Polskiego Związku Judo http://www.pzjudo.pl/index.php?m=10&kat=wyniki&id=35&lg=pl&zid=377 oraz www.judodragon.pl )

Należy zaznaczyć że , jest to jeden z największych sukcesów w sporcie olimpijskim w naszym mieście. Agata, jako pierwszy rocznik młodziczki w tym roku zdobyła już awans do kadry Województwa Pomorskiego Młodziczek (w rankingu zajmuje 1 miejsce), została zakwalifikowana na do programu TOP TALENT JUDO Województwa Pomorskiego, i zdobywa coraz więcej punktów w rankingu PZJudo jako młodziczka w zawodach ogólnopolskich.

W marcowym Pucharze Polski w Suchym Lesie koło Poznania, pomimo wygranych przed czasem czterech walk nie zdołała zdobyć medalu kończąc zawody tuż za podium. Teraz te same rywalki kategorii wagowej do 40 kg musiały uznać wyższość Agaty, która dopiero w finale uległa zawodniczce Stowarzyszenia Sportowego "Dąb" Dębowiec. (w drodze do finału po zaciętych walkach pokonała przed czasem Darie Luzovą – Daugavplis Judo Center Singitaj Łotwa, Oliwie Waśkiewicz – UKS Eliot Płock oraz Zuzannę Drobot – SIS Wierzchosławice)

Srebrny medal Agaty jest jej największym dotychczasowym osiągnięciem i na pewno po tym co pokazała nie ostatnim.

GRATULACJE!

PUCHAR POLSKI PUCHAR POLSKI PUCHAR POLSKI PUCHAR POLSKI PUCHAR POLSKI PUCHAR POLSKI PUCHAR POLSKI PUCHAR POLSKI PUCHAR POLSKI PUCHAR POLSKI


ŻUKOVIA JUDO CUP (30 kwiecień 2016)

Złoty medal Agata Syska, srebro - Marta Patok, 9 miejsce Kornel Szalewski, 12-15 miejsce Jakub Sieńko

ŻUKOVIA JUDO CUP ŻUKOVIA JUDO CUP ŻUKOVIA JUDO CUP ŻUKOVIA JUDO CUP ŻUKOVIA JUDO CUP ŻUKOVIA JUDO CUP ŻUKOVIA JUDO CUP ŻUKOVIA JUDO CUP ŻUKOVIA JUDO CUP ŻUKOVIA JUDO CUP ŻUKOVIA JUDO CUP ŻUKOVIA JUDO CUP ŻUKOVIA JUDO CUP ŻUKOVIA JUDO CUP ŻUKOVIA JUDO CUP ŻUKOVIA JUDO CUP ŻUKOVIA JUDO CUP ŻUKOVIA JUDO CUP ŻUKOVIA JUDO CUP ŻUKOVIA JUDO CUP ŻUKOVIA JUDO CUP ŻUKOVIA JUDO CUP ŻUKOVIA JUDO CUP ŻUKOVIA JUDO CUP


MŁODZI JUDOCY UKS Team DRAGON Wejherowo biegali na „Piaśnicy”

Judo dzieci zostało uznane przez UNESCO za najbardziej ogólnorozwojową dyscyplinę na świecie. Udowodnili to młodzi judocy UKS Team DRAGON Wejherowo, którzy w sobotni (9 kwietnia) poranek licznie przybyli na organizowaną przez Gminę Wejherowo, VII edycję BIEGÓW PIAŚNICKICH.

Judocy mieli swoich reprezentantów na prawie wszystkich dystansach w biegach dzieci, a trenerzy Maciej i Mariusz z uśmiechem na ustach przebiegli bieg główny na 10 km. Kilku z biegających zajęło miejsca na podium, a nawet wygrało na swoim dystansie, jednak nie to było najważniejsze.

Trenerzy chcieli pokazać młodym sportowcom inną formę ruchu i sposobu aktywnego spędzania wolnego czasu, oraz pokazać tak ważne dla naszego regionu miejsce jakim jest Piaśnica.

Wszyscy reprezentanci otrzymali na mecie pamiątkowe medale, a od trenerów koszulki z logo klubu. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspaniałą zabawę, a za rok zapraszamy również rodziców do tej formy aktywności.

VIII Bieg Piaśnicki VIII Bieg Piaśnicki VIII Bieg Piaśnicki VIII Bieg Piaśnicki VIII Bieg Piaśnicki VIII Bieg Piaśnicki VIII Bieg Piaśnicki VIII Bieg Piaśnicki VIII Bieg Piaśnicki VIII Bieg Piaśnicki VIII Bieg Piaśnicki VIII Bieg Piaśnicki VIII Bieg Piaśnicki VIII Bieg Piaśnicki VIII Bieg Piaśnicki VIII Bieg Piaśnicki VIII Bieg Piaśnicki VIII Bieg Piaśnicki VIII Bieg Piaśnicki VIII Bieg Piaśnicki VIII Bieg Piaśnicki VIII Bieg Piaśnicki VIII Bieg Piaśnicki VIII Bieg Piaśnicki VIII Bieg Piaśnicki VIII Bieg Piaśnicki VIII Bieg Piaśnicki VIII Bieg Piaśnicki VIII Bieg Piaśnicki VIII Bieg Piaśnicki VIII Bieg Piaśnicki VIII Bieg Piaśnicki VIII Bieg Piaśnicki VIII Bieg Piaśnicki VIII Bieg Piaśnicki VIII Bieg Piaśnicki VIII Bieg Piaśnicki VIII Bieg Piaśnicki VIII Bieg Piaśnicki VIII Bieg Piaśnicki VIII Bieg Piaśnicki VIII Bieg Piaśnicki VIII Bieg Piaśnicki VIII Bieg Piaśnicki VIII Bieg Piaśnicki VIII Bieg Piaśnicki VIII Bieg Piaśnicki VIII Bieg Piaśnicki VIII Bieg Piaśnicki VIII Bieg Piaśnicki VIII Bieg Piaśnicki VIII Bieg Piaśnicki VIII Bieg Piaśnicki VIII Bieg Piaśnicki VIII Bieg Piaśnicki


BARDZO DOBRY WYSTĘP AGATY SYSKI W PUCHARZE POLSKI MŁODZICZEK w JUDO

W sobotę 19 marca na Pucharze Polski w Suchym Lesie koło Poznania bardzo dobrze walczyła Agata Syska, która wygrała przed czasem cztery walki i dwie przegrała zajmując w kat. wagowej do 40kg w której startowało 20 zawodniczek bardzo wysokie 5 miejsce . Jest to bardzo renomowany turniej, na którym w tym roku wystąpiło we wszystkich kategoriach 1130 zawodniczek i zawodników z Polski, Litwy, Rosji, Białorusi, Niemiec i Czech. Nadmieńmy że jest to pierwszy start Wejherowianki w barwach AZS AWFiS Gdańsk, w zawodach o randze Pucharu Polski w kategorii młodziczek. Więcej na www.pzjudo.pl

lista judo (155 kB)


TRZY MEDALE DLA JUDOKOW UKS TEAM DRAGON WEJHEROWO

Dużym sukcesem młodych adeptów judo z Uczniowskiego Klubu Sportowego Team Dragon Wejherowo zakończył się organizowany w Gdańsku Turniej Pierwszego Kroku W Judo.

W turnieju wystartowało ponad 200 zawodników rocznika 2003-09 z większości klubów północnej części Polski. W zawodach bardzo dobrze poradziła sobie sześcioosobowa reprezentacja Wejherowa, która zdobyła aż 3 medale.

Po bardzo dobrych walkach na podium ze złotymi medalami stanęli Kazimierz Kiper i Dominik Ptach, a Wiktor Tański, który w walce finałowej nie zdołał utrzymać prowadzenia i przegrał w ostatnich sekundach wywalczył bardzo dobre drugie miejsce i srebrny medal. Również do bardzo udanych starów mogą zaliczyć swoje występy na matach w Gdańsku - Łukasz Kalkowski i Dawid Wojewski, którzy dotarli do strefy medalowej jednak przegrali swoje walki o brązowe medale zajmując ostatecznie V miejsca.

W turnieju startował jeszcze Aleksander Soroka jednak nie zdołał przebrnąć przez walki eliminacyjne i został sklasyfikowany na miejscach 9-12.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów- TRENERZY

Turniej Pierwszego Kroku W Judo Turniej Pierwszego Kroku W Judo Turniej Pierwszego Kroku W Judo Turniej Pierwszego Kroku W Judo Turniej Pierwszego Kroku W Judo Turniej Pierwszego Kroku W Judo Turniej Pierwszego Kroku W Judo Turniej Pierwszego Kroku W Judo Turniej Pierwszego Kroku W Judo Turniej Pierwszego Kroku W Judo Turniej Pierwszego Kroku W Judo Turniej Pierwszego Kroku W Judo Turniej Pierwszego Kroku W Judo Turniej Pierwszego Kroku W Judo Turniej Pierwszego Kroku W Judo Turniej Pierwszego Kroku W Judo Turniej Pierwszego Kroku W Judo Turniej Pierwszego Kroku W Judo Turniej Pierwszego Kroku W Judo Turniej Pierwszego Kroku W Judo Turniej Pierwszego Kroku W Judo Turniej Pierwszego Kroku W Judo Turniej Pierwszego Kroku W Judo Turniej Pierwszego Kroku W Judo Turniej Pierwszego Kroku W Judo Turniej Pierwszego Kroku W Judo Turniej Pierwszego Kroku W Judo Turniej Pierwszego Kroku W Judo Turniej Pierwszego Kroku W Judo Turniej Pierwszego Kroku W Judo Turniej Pierwszego Kroku W Judo Turniej Pierwszego Kroku W Judo Turniej Pierwszego Kroku W Judo Turniej Pierwszego Kroku W Judo Turniej Pierwszego Kroku W Judo Turniej Pierwszego Kroku W Judo Turniej Pierwszego Kroku W Judo Turniej Pierwszego Kroku W Judo Turniej Pierwszego Kroku W Judo Turniej Pierwszego Kroku W Judo Turniej Pierwszego Kroku W Judo Turniej Pierwszego Kroku W Judo Turniej Pierwszego Kroku W Judo Turniej Pierwszego Kroku W Judo


RANDORI W ELEKTRYKU

RANDORI W ELEKTRYKU RANDORI W ELEKTRYKU RANDORI W ELEKTRYKU RANDORI W ELEKTRYKU RANDORI W ELEKTRYKU


RANDORI 10 LUTEGO W REDZIE

RANDORI 10 LUTEGO W REDZIE RANDORI 10 LUTEGO W REDZIE RANDORI 10 LUTEGO W REDZIE RANDORI 10 LUTEGO W REDZIE RANDORI 10 LUTEGO W REDZIE RANDORI 10 LUTEGO W REDZIE RANDORI 10 LUTEGO W REDZIE RANDORI 10 LUTEGO W REDZIE RANDORI 10 LUTEGO W REDZIE RANDORI 10 LUTEGO W REDZIE RANDORI 10 LUTEGO W REDZIE RANDORI 10 LUTEGO W REDZIE RANDORI 10 LUTEGO W REDZIE RANDORI 10 LUTEGO W REDZIE RANDORI 10 LUTEGO W REDZIE


RANDORI W ELEKTRYKU

RANDORI W ELEKTRYKU RANDORI W ELEKTRYKU RANDORI W ELEKTRYKU RANDORI W ELEKTRYKU RANDORI W ELEKTRYKU RANDORI W ELEKTRYKU RANDORI W ELEKTRYKU RANDORI W ELEKTRYKU RANDORI W ELEKTRYKU RANDORI W ELEKTRYKU RANDORI W ELEKTRYKU RANDORI W ELEKTRYKU RANDORI W ELEKTRYKU RANDORI W ELEKTRYKU RANDORI W ELEKTRYKU RANDORI W ELEKTRYKU RANDORI W ELEKTRYKU RANDORI W ELEKTRYKU RANDORI W ELEKTRYKU RANDORI W ELEKTRYKU RANDORI W ELEKTRYKU RANDORI W ELEKTRYKU RANDORI W ELEKTRYKU RANDORI W ELEKTRYKU RANDORI W ELEKTRYKU RANDORI W ELEKTRYKU RANDORI W ELEKTRYKU RANDORI W ELEKTRYKU RANDORI W ELEKTRYKU RANDORI W ELEKTRYKU RANDORI W ELEKTRYKU RANDORI W ELEKTRYKU RANDORI W ELEKTRYKU RANDORI W ELEKTRYKU RANDORI W ELEKTRYKU


RANDORI W REDZIE

RANDORI W REDZIE RANDORI W REDZIE RANDORI W REDZIE RANDORI W REDZIE RANDORI W REDZIE RANDORI W REDZIE RANDORI W REDZIE RANDORI W REDZIE RANDORI W REDZIE RANDORI W REDZIE RANDORI W REDZIE RANDORI W REDZIE RANDORI W REDZIE RANDORI W REDZIE RANDORI W REDZIE RANDORI W REDZIE RANDORI W REDZIE RANDORI W REDZIE RANDORI W REDZIE RANDORI W REDZIE RANDORI W REDZIE RANDORI W REDZIE RANDORI W REDZIE RANDORI W REDZIE RANDORI W REDZIE RANDORI W REDZIE RANDORI W REDZIE RANDORI W REDZIE RANDORI W REDZIE RANDORI W REDZIE RANDORI W REDZIE


PIĘĆ MEDALI JUDOCZEK UKS Team DRAGON Wejherowo

W „MIKOŁAJKOWĄ NIEDZIELĘ” na hali AWFiS w Gdańsku odbył się turniej JUDO pod honorowym patronatem Prezydenta Gdańska "TO MY GDAŃSKIE LWY" Gdańskie zawody są jednymi z największych w Polsce w kategorii dzieci.

W tym roku do rywalizacji przystąpiło ponad pół tysiąca zawodników reprezentujących kluby z całej Polski, jak również z Rosji i Litwy. Turniej ten był, ostatnim w tym roku, na którym można było sprawdzić umiejętności techniczno-taktyczne młodych zawodników judo.

W tej rywalizacji bardzo dobrze wypadła dziesięcioosobowa reprezentacja UKS TEAM DRAGON Wejherowo która wywalczyła w aż 5 medali (1 złoty, 1 srebrny i 3 brązowe)

W kategorii dzieci bardzo dobrze spisały się ZUZANNA SYSKA – przegrała dopiero w finale i zdobyła srebrny medal, JULIA SADOWSKA – po dwóch wygranych walkach nie zdołała awansować do finału i zajęła ostatecznie bardzo dobre trzecie miejsce, KAROLINA SKWARŁO – podobnie jak Julia po zaciętych walkach zakończyła zawody z brązowym medalem, AMELIA WITCZAK – trzecie miejsce po dobrych i wyrównanych walkach.

W kategorii młodziczek złoty medal zdobyła AGATA SYSKA w kat wagowej -40 kg pokonując w finale przed czasem zawodniczkę z Kaliningradu.

W turnieju startowali jeszcze Marta Patok – 4 miejsce, Igor Witczak – 5 miejsce, Laura Chruścik – 7 miejsce, Kornel Szalewski – 9 miejsce, oraz Jakub Sieńko.

Serdecznie gratulujemy wszystkim którzy wystartowali w zawodach i życzymy dalszych sukcesów. Zapraszamy również młodych adeptów judo do spróbowania swoich sił na treningach w Wejherowie. Więcej informacji na stronie www.judodragon.pl. .

GRATULACJE !!!

TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY


XXV TURNIEJU JUDO im. ANTONIEGO REITERA - Gdańsk 28.11.2015

Pierwsze miejsce Agaty Syska w XXV TURNIEJU JUDO im. ANTONIEGO REITERA.

GRATULACJE !!!

XXV TURNIEJU JUDO im. ANTONIEGO REITERA XXV TURNIEJU JUDO im. ANTONIEGO REITERA XXV TURNIEJU JUDO im. ANTONIEGO REITERA XXV TURNIEJU JUDO im. ANTONIEGO REITERA XXV TURNIEJU JUDO im. ANTONIEGO REITERA XXV TURNIEJU JUDO im. ANTONIEGO REITERA XXV TURNIEJU JUDO im. ANTONIEGO REITERA


DRESY KLUBOWE

W każdej chwili istnieje możliwość zakupienia dresu klubowego lub samej bluzy. Wykonany on jest z bawełny o gramaturze 340 g/m2. Dresy wykonane są z materiałów wysokiej jakości, które gwarantują trwałość: trenerzy i zawodnicy z trójmiejskich klubów posiadają je od ponad roku i nie widać po sprzęcie zużycia.

Napisy na plecach i rękawie bluzy oraz z przodu i z tyłu spodni są wykonane metodą haftu. Dodatkowo na piersi znajduje się naszywka z logo klubu.

Dresy można zamawiać i przymierzyć rozmiar 134cm i 152cm u trenerów. Rozliczenie gotówkowe u trenerów. Czas oczekiwania na zrealizowanie zamówienia wynosi ok 14 dni.

Koszt 150 zł z logo smoka na plecach i 130 zł z napisem na plecach JUDO TEAM DRAGON WEJHEROWO. Koszt samej bluzy – 95 zł

Rozmiary dziecięce : 110 cm, 116 cm, 122 cm, 128 cm, 134 cm, 140 cm, 146 cm, 152 cm, 158 cm

DRESY KLUBOWE DRESY KLUBOWE DRESY KLUBOWE DRESY KLUBOWE DRESY KLUBOWE


XXIII MISTRZOSTWA POMORZA W JUDO DZIECI im. Wiesława Sawickiego i kmdr Stanisława Filipiaka

W dniu 21 listopada Sekcja Judo WKS „Flota” Gdynia zorganizowała XXIII Mistrzostwa Pomorza w Judo Dzieci im. Wiesława Sawickiego i kmdr Stanisława Filipiaka W zawodach wzięła udział Marta Patok i Agata Syska reprezentujące Uczniowski Klub Sportowy Team DRAGON Wejherowo.

Marta wywalczyła w tych zawodach bardzo dobre IV miejsce, a Agata przegrała walkę półfinałową po dogrywce jedynie decyzją sędziów i ostatecznie zdobyła brązowy medal.

GRATULACJE !!!

XXIII MISTRZOSTWA POMORZA W JUDO DZIECI XXIII MISTRZOSTWA POMORZA W JUDO DZIECI XXIII MISTRZOSTWA POMORZA W JUDO DZIECI XXIII MISTRZOSTWA POMORZA W JUDO DZIECI XXIII MISTRZOSTWA POMORZA W JUDO DZIECI


MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ JUDO INTERNATIONAL JUDO Baltic Cup Gdynia

W największej Gdyńskiej HALI SPORTOWO- WIDOWISKOWEJ GDYNIA ARENA odbył się MIĘDZYNARODOWY turniej JUDO zaliczany do klasyfikacji Pucharu Polski. Oprócz juniorów i juniorów młodszych o punkty w rankingu ogólnopolskim walczyli również młodzicy, a o prestiż w zawodach ogólnopolskich walczyły dzieci. Bardzo dobrze poradziły sobie zawodniczki TEAM DRAGON Wejherowo.

Marta Patok wywalczyła srebro w kat wagowej do 44 kg w kategorii dzieci, a Agata Syska w kat wagowej do 40 kg zdobyła złoto jako młodziczka (roczniki 2002-2003)

Nadmieńmy że UKS Team DRAGON Wejherowo został sklasyfikowany w kategorii dzieci na 20 miejscu na 38 startujących zespołów.

Organizatorzy zawodów: POLSKI ZWIĄZEK JUDO, UKS OPTY Gdynia, Urząd Miasta Gdynia, Gdynia Sport, POZ JUDO w Gdańsku.

INTERNATIONAL JUDO Baltic Cup Gdynia INTERNATIONAL JUDO Baltic Cup Gdynia INTERNATIONAL JUDO Baltic Cup Gdynia INTERNATIONAL JUDO Baltic Cup Gdynia INTERNATIONAL JUDO Baltic Cup Gdynia INTERNATIONAL JUDO Baltic Cup Gdynia INTERNATIONAL JUDO Baltic Cup Gdynia INTERNATIONAL JUDO Baltic Cup Gdynia INTERNATIONAL JUDO Baltic Cup Gdynia INTERNATIONAL JUDO Baltic Cup Gdynia INTERNATIONAL JUDO Baltic Cup Gdynia INTERNATIONAL JUDO Baltic Cup Gdynia INTERNATIONAL JUDO Baltic Cup Gdynia INTERNATIONAL JUDO Baltic Cup Gdynia INTERNATIONAL JUDO Baltic Cup Gdynia INTERNATIONAL JUDO Baltic Cup Gdynia INTERNATIONAL JUDO Baltic Cup Gdynia INTERNATIONAL JUDO Baltic Cup Gdynia


MISTRZOSTWA SP nr 46 w JUDO

W sobotę 7 listopada 2015r w Sali gimnastycznej ZS nr 13 w Gdyni odbyły się MISTRZOSTWA SP nr 46 w JUDO. Głównym organizatorem turnieju był działający przy szkole Uczniowski Klub Sportowy VIKING Gdynia. W zawodach obok trójmiejskich klubów wzięła udział prawie 30 osobowa ekipa reprezentująca Warszawskie kluby Judo.

W turnieju wystartowała również reprezentacja UKS Team Dragon Wejherowo która wróciła z tych zawodów z trzema medalami. W najlżejszej kategorii do 25kg bardzo dobrze poradził sobie Kornel Szalewski, który przegrał dopiero w finale z zawodnikiem Safari Warszawa, zajmując bardzo dobre drugie miejsce. Jego kolega Jakub Sieńko po bardzo dobrych walkach zakończył zawody na trzecim miejscu, a Marta Patok w kat. wagowej do 42 kg uległa dopiero w finale zawodniczce UKJ 225 Warszawa i podobnie jak Kornel zdobyła srebrny medal.

MISTRZOSTWA SP nr 46 w JUDO MISTRZOSTWA SP nr 46 w JUDO MISTRZOSTWA SP nr 46 w JUDO MISTRZOSTWA SP nr 46 w JUDO


BRĄZOWY MEDAL AGATY W MIEDZYNARODOWYM TURNIEJU JUDO

W sobotę 19.09.2015r w hali Słupskiego „Gryfia odbył się pierwszy po wakacyjnej przerwie turniej JUDO młodzików i dzieci. W ósmej już edycji MIĘDZYNARODOWEGO TURNIEJU JUDO IM. ZBIGNIEWA KWIATKOWSKIEGO wzięła rekordowa liczba klubów nie tylko z polski, ale i krajów sąsiednich.

W turnieju bardzo dobrze poradziła sobie zawodniczka UKS Team DRAGON Wejherowo Agata Syska, która wywalczyła bardzo dobre trzecie miejsce kategorii wagowej do 36 kg, przegrywając tylko w dogrywce walkę o wejście do finału przez wskazanie sędziowskie. Natomiast Marta Patok nie zdołała wygrać swojej walki ćwierćfinałowej w kat 46 kg i zakończyła zawody na bardzo dobrym piątym miejscu.

Serdecznie gratulujemy zawodniczkom i życzymy dalszych sukcesów, a wszystkich zainteresowanych trenowaniem JUDO w Wejherowie zapraszam na stronę klubu www.judodragon.pl

BRĄZOWY MEDAL AGATY W MIEDZYNARODOWYM TURNIEJU JUDO BRĄZOWY MEDAL AGATY W MIEDZYNARODOWYM TURNIEJU JUDOEGZAMIN NA STOPNIE KYU (PASY)

We wtorek 16 czerwca w Uczniowskim Klubie Sportowym Team DRAGON Wejherowo odbył się egzamin na stopnie szkoleniowe Judo. GRATULACJE DLA WSZYSTKICH KTÓRZY ZDALI EGZAMIN POZYTYWNIE !!!

EGZAMIN NA STOPNIE KYU (PASY) EGZAMIN NA STOPNIE KYU (PASY) EGZAMIN NA STOPNIE KYU (PASY) EGZAMIN NA STOPNIE KYU (PASY) EGZAMIN NA STOPNIE KYU (PASY) EGZAMIN NA STOPNIE KYU (PASY) EGZAMIN NA STOPNIE KYU (PASY) EGZAMIN NA STOPNIE KYU (PASY) EGZAMIN NA STOPNIE KYU (PASY) EGZAMIN NA STOPNIE KYU (PASY) EGZAMIN NA STOPNIE KYU (PASY) EGZAMIN NA STOPNIE KYU (PASY) EGZAMIN NA STOPNIE KYU (PASY) EGZAMIN NA STOPNIE KYU (PASY) EGZAMIN NA STOPNIE KYU (PASY) EGZAMIN NA STOPNIE KYU (PASY) EGZAMIN NA STOPNIE KYU (PASY) EGZAMIN NA STOPNIE KYU (PASY) EGZAMIN NA STOPNIE KYU (PASY) EGZAMIN NA STOPNIE KYU (PASY) EGZAMIN NA STOPNIE KYU (PASY) EGZAMIN NA STOPNIE KYU (PASY) EGZAMIN NA STOPNIE KYU (PASY) EGZAMIN NA STOPNIE KYU (PASY) EGZAMIN NA STOPNIE KYU (PASY) EGZAMIN NA STOPNIE KYU (PASY) EGZAMIN NA STOPNIE KYU (PASY) EGZAMIN NA STOPNIE KYU (PASY) EGZAMIN NA STOPNIE KYU (PASY) EGZAMIN NA STOPNIE KYU (PASY) EGZAMIN NA STOPNIE KYU (PASY) EGZAMIN NA STOPNIE KYU (PASY) EGZAMIN NA STOPNIE KYU (PASY) EGZAMIN NA STOPNIE KYU (PASY) EGZAMIN NA STOPNIE KYU (PASY) EGZAMIN NA STOPNIE KYU (PASY) EGZAMIN NA STOPNIE KYU (PASY) EGZAMIN NA STOPNIE KYU (PASY) EGZAMIN NA STOPNIE KYU (PASY) EGZAMIN NA STOPNIE KYU (PASY) EGZAMIN NA STOPNIE KYU (PASY) EGZAMIN NA STOPNIE KYU (PASY) EGZAMIN NA STOPNIE KYU (PASY) EGZAMIN NA STOPNIE KYU (PASY) EGZAMIN NA STOPNIE KYU (PASY) EGZAMIN NA STOPNIE KYU (PASY) EGZAMIN NA STOPNIE KYU (PASY) EGZAMIN NA STOPNIE KYU (PASY) EGZAMIN NA STOPNIE KYU (PASY) EGZAMIN NA STOPNIE KYU (PASY) EGZAMIN NA STOPNIE KYU (PASY) EGZAMIN NA STOPNIE KYU (PASY) EGZAMIN NA STOPNIE KYU (PASY) EGZAMIN NA STOPNIE KYU (PASY) EGZAMIN NA STOPNIE KYU (PASY) EGZAMIN NA STOPNIE KYU (PASY) EGZAMIN NA STOPNIE KYU (PASY) EGZAMIN NA STOPNIE KYU (PASY) EGZAMIN NA STOPNIE KYU (PASY) EGZAMIN NA STOPNIE KYU (PASY) EGZAMIN NA STOPNIE KYU (PASY) EGZAMIN NA STOPNIE KYU (PASY) EGZAMIN NA STOPNIE KYU (PASY) EGZAMIN NA STOPNIE KYU (PASY) EGZAMIN NA STOPNIE KYU (PASY) EGZAMIN NA STOPNIE KYU (PASY) EGZAMIN NA STOPNIE KYU (PASY) EGZAMIN NA STOPNIE KYU (PASY) EGZAMIN NA STOPNIE KYU (PASY)


GDAŃSK JUDO CUP" - DWA MEDALE DRAGONA

W ostatnim sprawdzianie umiejętności techniczno-taktycznych w JUDO, który odbył się w niedzielę 14 maja 2015 r. na 8 matach w sali widowiskowo-sportowej Gdańskiego AZS AWFiS wśród ok. 400 startujących bardzo dobrze poradziły sobie Agata Syska, Zuzia Syska i super walki Karoliny Skwarło, która powoli wyrasta na bardzo dobrą zawodniczkę.

Agata Syska – 1 miejsce kat. wagowa 35 kg

Zuzanna Syska – 2 miejsce kat. wagowa 21 kg

Karolina Skwarło – 4 miejsce kat. wagowa 32 kg

GDAŃSK JUDO CUP - DWA MEDALE DRAGONA GDAŃSK JUDO CUP - DWA MEDALE DRAGONA GDAŃSK JUDO CUP - DWA MEDALE DRAGONA GDAŃSK JUDO CUP - DWA MEDALE DRAGONA GDAŃSK JUDO CUP - DWA MEDALE DRAGONA GDAŃSK JUDO CUP - DWA MEDALE DRAGONA GDAŃSK JUDO CUP - DWA MEDALE DRAGONA GDAŃSK JUDO CUP - DWA MEDALE DRAGONA GDAŃSK JUDO CUP - DWA MEDALE DRAGONA GDAŃSK JUDO CUP - DWA MEDALE DRAGONA GDAŃSK JUDO CUP - DWA MEDALE DRAGONA GDAŃSK JUDO CUP - DWA MEDALE DRAGONA GDAŃSK JUDO CUP - DWA MEDALE DRAGONA GDAŃSK JUDO CUP - DWA MEDALE DRAGONA GDAŃSK JUDO CUP - DWA MEDALE DRAGONA GDAŃSK JUDO CUP - DWA MEDALE DRAGONA GDAŃSK JUDO CUP - DWA MEDALE DRAGONA GDAŃSK JUDO CUP - DWA MEDALE DRAGONA GDAŃSK JUDO CUP - DWA MEDALE DRAGONA GDAŃSK JUDO CUP - DWA MEDALE DRAGONA GDAŃSK JUDO CUP - DWA MEDALE DRAGONA GDAŃSK JUDO CUP - DWA MEDALE DRAGONA GDAŃSK JUDO CUP - DWA MEDALE DRAGONA GDAŃSK JUDO CUP - DWA MEDALE DRAGONA GDAŃSK JUDO CUP - DWA MEDALE DRAGONA GDAŃSK JUDO CUP - DWA MEDALE DRAGONA GDAŃSK JUDO CUP - DWA MEDALE DRAGONA GDAŃSK JUDO CUP - DWA MEDALE DRAGONA GDAŃSK JUDO CUP - DWA MEDALE DRAGONA GDAŃSK JUDO CUP - DWA MEDALE DRAGONA GDAŃSK JUDO CUP - DWA MEDALE DRAGONA GDAŃSK JUDO CUP - DWA MEDALE DRAGONA GDAŃSK JUDO CUP - DWA MEDALE DRAGONA GDAŃSK JUDO CUP - DWA MEDALE DRAGONA GDAŃSK JUDO CUP - DWA MEDALE DRAGONA GDAŃSK JUDO CUP - DWA MEDALE DRAGONA GDAŃSK JUDO CUP - DWA MEDALE DRAGONA GDAŃSK JUDO CUP - DWA MEDALE DRAGONA GDAŃSK JUDO CUP - DWA MEDALE DRAGONA GDAŃSK JUDO CUP - DWA MEDALE DRAGONA GDAŃSK JUDO CUP - DWA MEDALE DRAGONA GDAŃSK JUDO CUP - DWA MEDALE DRAGONA GDAŃSK JUDO CUP - DWA MEDALE DRAGONA GDAŃSK JUDO CUP - DWA MEDALE DRAGONA GDAŃSK JUDO CUP - DWA MEDALE DRAGONA GDAŃSK JUDO CUP - DWA MEDALE DRAGONA GDAŃSK JUDO CUP - DWA MEDALE DRAGONA GDAŃSK JUDO CUP - DWA MEDALE DRAGONA GDAŃSK JUDO CUP - DWA MEDALE DRAGONA GDAŃSK JUDO CUP - DWA MEDALE DRAGONA GDAŃSK JUDO CUP - DWA MEDALE DRAGONA GDAŃSK JUDO CUP - DWA MEDALE DRAGONA GDAŃSK JUDO CUP - DWA MEDALE DRAGONA GDAŃSK JUDO CUP - DWA MEDALE DRAGONA


VI TURNIEJ JUDO O PUCHAR BURMISTRZA GMINY ŻUKOWO

W sobotę 23.05.2015 w hali sportowej Gimnazjum nr 2 odbył się VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Gminy Żukowo. Zawody te jak co roku przyciągnęły na start najlepszych zawodników i zawodniczki w kategorii dzieci z wielu czołowych klubów w Polsce.

Na starcie tych zawodów stanęło aż pięciu zawodników Szkółki Judo DRAGON Wejherowo, która od 5 maja 2015 roku została zarejestrowana w Starostwie Powiatowym jako Uczniowski Klub Sportowy TEAM DRAGON Wejherowo i tym samym uzyskała osobowość prawną.

W tych zawodach oprócz Agaty Syski i Marty Patok, które systematycznie stają na podium, również ich koledzy z Wejherowa bardzo dobrze sobie poradzili podczas turnieju. Coraz lepiej w rywalizacji z rówieśnikami radzi sobie Kornel Szalewski który zajął 7 miejsce na tym turnieju po bardzo dobrych i wyrównanych walkach. Również Jakub Sieńko walczył bardzo dobrze, dotarł do strefy medalowej jednak nie zdołał wygrać walki o brązowy medal i zakończył rywalizację na bardzo dobrym 5 miejscu.

Wśród reprezentantów Wejherowa w zawodach startowała jeszcze Laura Chruścik i Szymon Kowalke którzy pomimo starań nie zdołali się przebić do strefy medalowej. W najstarszej kategorii wiekowej jak zwykle nie zawiodły Agata Syska która wygrała wszystkie swoje walki przed czasem i stanęła na najwyższym stopniu podium, oraz Marta Patok która po bardzo dobrych pojedynkach wywalczyła brązowy medal.

GRATULACJE !!!

VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Gminy Żukowo VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Gminy Żukowo VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Gminy Żukowo VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Gminy Żukowo VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Gminy Żukowo VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Gminy Żukowo VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Gminy Żukowo VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Gminy Żukowo VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Gminy Żukowo VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Gminy Żukowo VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Gminy Żukowo VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Gminy Żukowo VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Gminy Żukowo VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Gminy Żukowo VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Gminy Żukowo VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Gminy Żukowo VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Gminy Żukowo VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Gminy Żukowo VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Gminy Żukowo VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Gminy Żukowo VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Gminy Żukowo VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Gminy Żukowo VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Gminy Żukowo VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Gminy Żukowo VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Gminy Żukowo VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Gminy Żukowo VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Gminy Żukowo VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Gminy Żukowo VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Gminy Żukowo VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Gminy Żukowo VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Gminy Żukowo VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Gminy Żukowo VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Gminy Żukowo VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Gminy Żukowo VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Gminy Żukowo VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Gminy Żukowo VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Gminy Żukowo VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Gminy Żukowo VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Gminy Żukowo VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Gminy Żukowo VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Gminy Żukowo VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Gminy Żukowo VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Gminy Żukowo VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Gminy Żukowo VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Gminy Żukowo VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Gminy Żukowo VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Gminy Żukowo VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Gminy Żukowo VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Gminy Żukowo VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Gminy Żukowo


JUDOCY UKS TEAM DRAGON WEJHEROWO na pokazie w Kostkowie

VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Gminy Żukowo VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Gminy Żukowo VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Gminy Żukowo VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Gminy Żukowo VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Gminy Żukowo VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Gminy Żukowo VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Gminy Żukowo VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Gminy Żukowo VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Gminy Żukowo VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Gminy Żukowo VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Gminy Żukowo VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Gminy Żukowo


ZŁOTO w FINALE XLIII Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w JUDO

W dniu 5 maja 2015 r na obiektach MOSiR w Gdańsku odbył się FINAŁ XLIII Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w JUDO. W tych zawodach wystartowała Agata Syska reprezentując Szkołę Podstawową z Gościcina.

Agata, która jest uczennicą klasy Ve , a na co dzień trenuje w UKS „Team Dragon” Wejherowo i AZS AWFiS Gdańsk, nie dała szans swoim rywalkom, wygrała wszystkie swoje walki przed czasem i zdobyła złoty medal.

Nadmieńmy, że zawody objęte są kalendarzem Wojewódzkiego Szkolnego Związku Sportowego i w tym roku wystartowała w nich rekordowa liczba uczestników z całego województwa Pomorskiego, a Agata była pierwszą reprezentantką w Judo Powiatu Wejherowskiego. Gratulacje!!!

FINAŁ XLIII Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w JUDO FINAŁ XLIII Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w JUDO FINAŁ XLIII Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w JUDO


ZŁOTY MEDAL AGATY W MIĘDZYNARODOWYM TURNIEJU DZIECI
I MŁODZIKÓW W JUDO IM. CZ. MISTUKA w Elblągu

W sobotę 25.04.2015 na hali Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Elblągu odbył prestiżowy turniej JUDO na starcie którego stanęli prawie wszyscy najlepsi zawodnicy z Północnej, Wschodniej i Centralnej części Polski.

W zawodach bardzo dobrze poradziła sobie zawodniczka „Dragona” Wejherowo AGATA SYSKA, która wszystkie walki eliminacyjne, półfinał i walkę finałową wygrała przed czasem i została najlepszą zawodniczką w kategorii wagowej do 33 kg.

Dodajmy że turniej był najlepiej obsadzonym turniejem dziewczyn w tym roku, i sukces Agaty można uznać za jej wielkie osiągniecie. GRATULACJE !!!

Turniej Cz. Mistuka Turniej Cz. Mistuka Turniej Cz. Mistuka


DWA ZŁOTE MEDALE I SREBRO NA TURNIEJU JUDO W GDAŃSKU

W Sobotę 21 marca 2015 r w hali gimnastycznej ZSO nr 2 w Gdańsku odbyła się kolejna edycja Osowskiego Turnieju Pierwszego Kroku w JUDO i Mistrzostwa Gimnazjum nr 33 o Puchar Dyrektora ZSO nr 2 w Gdańsku. W tych zawodach wystartowała liczna grupa judoków DRAGONA Wejherowo, którzy trenują na co dzień w Wejherowskim Elektryku. Podopieczni Macieja Syski i Mariusza Jaszewskiego wywalczyli w tych zawodach dwa złote medale i jeden srebrny.

Jako pierwsi na matach stanęli gimnazjaliści wśród których walczyła Paulina Kaczyńska i Mateusz Krzemiński. Paulina zajęła pierwsze miejsce wśród dziewczyn, a następnie poza konkursem wystartowała z chłopcami w kategorii do 52 kg gdzie przegrała dopiero w finale. Mateusz miał dużą szansę na medal jednak oprócz niego jeszcze dwóch zawodników zgromadziło podobną liczbę punktów i waga zadecydowała o tym że ostatecznie zajął bardzo wysokie piąte miejsce.

Wśród ponad dwustu dzieci z całego pomorza, którzy przystąpili do turnieju pierwszego kroku najlepiej zaprezentowała się Karolina Skwarło i Jakub Sieńko, którzy dotarli do finałów swoich kategorii. Karolina w kategorii wagowej do 34 kg nie dała szans rywalom,pewnie wygrała swoje cztery walki i zdobyła swój pierwszy złoty medal w judo. Jakub w licznie obsadzonej kategorii wagowej do 31 kg (18 startujących) dotarł do finału gdzie nie zdołał pokonać swojego rywala i zakończył zawody ze srebrnym medalem. O krok od medalu zawody zakończył Marcel Janowczyk, który wygrał swoje walki eliminacyjne jednak porażki w walce półfinałowej i walce o trzecie miejsce spowodowały że ostatecznie zajął bardzo dobre piąte miejsce.

W turnieju wystartowali również Tymoteusz Pietrucha (7 miejsce) i Kaczyński Antoni (9 miejsce), a na miejscach 9-12 zostali sklasyfikowani Kornel Szalewski, Zgleński Robert i Bartosz Piotrowski.

Wszystkim startującym gratulujemy charakteru i odwagi który pokazali na zawodach.

Osowski Turnieju Pierwszego Kroku w JUDO Osowski Turnieju Pierwszego Kroku w JUDO Osowski Turnieju Pierwszego Kroku w JUDO Osowski Turnieju Pierwszego Kroku w JUDO Osowski Turnieju Pierwszego Kroku w JUDO Osowski Turnieju Pierwszego Kroku w JUDO Osowski Turnieju Pierwszego Kroku w JUDO


KOLEJNE SUKCESY JUDOKÓW DRAGONA WEJHEROWO

Dużym sukcesem judoków z Wejherowa zakończyły się organizowane w sobotę 7.03.2015 przez UKS Galeon Gdynia Otwarte Mistrzostwa Gdyni Dzieci w Judo. Powyższa impreza współfinansowana jest z budżetu Miasta Gdyni i odbywa się pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Gdyni Wojciecha Szczurka . Na starcie tych prestiżowych stanęły wszystkie najlepsze kluby Polski północnej. Wśród ponad dwudziestu zespołów nie zabrakło również zawodników SZKÓŁKI JUDO DRAGON Wejherowo.

Do rywalizacji przystąpili Jędrej Usdrowski, Szymon Kowalke, Marta Patok i Agata Syska. O bardzo wysokim poziomie sportowym rywalizacji może świadczyć fakt że tylko Agata zdołała się przebić do strefy medalowej. Nasza zawodniczka po wygraniu walk eliminacyjnych wygrała przed czasem pojedynek półfinałowy z aktualną mistrzynią pomorza w tej kategorii wagowej, a następnie pokonała w finale efektownym rzutem zawodniczkę BKS Judo Bydgoszcz Zuzannę Kwiatkowską, zdobywając złoty medal.

Marta po bardzo dobrych pojedynkach nie zdołała wygrać walki o brązowy medal i ostatecznie zajęła czwarte miejsce. Jędrej i Szymon którzy startowali w tak poważnych zawodach po raz pierwszy zaliczyli na matach w Gdyni bardzo udane występy zajmując siódme miejsca (na szesnastu startujących). Więcej wiadomości i fotorelacja na WWW.JUDODRAGON.PL

Serdecznie gratulujemy występów i życzymy dalszych sukcesów - trenerzy

Otwarte Mistrzostwa Gdyni Dzieci w Judo Otwarte Mistrzostwa Gdyni Dzieci w Judo Otwarte Mistrzostwa Gdyni Dzieci w Judo Otwarte Mistrzostwa Gdyni Dzieci w Judo Otwarte Mistrzostwa Gdyni Dzieci w JudoPOKAZ JUDO I ZABAWA Z ZUCHAMI W ŚWIETLINIE

W sobotę 28 lutego grupa judoków wraz z trenerami ze szkółki Judo Dragon w Wejherowie zorganizowała mini pokaz zuchom ze świetlicy w Świetlinie. Wszyscy uczestnicy bawili się wspaniale poznając tajniki Judo i biorąc czynny udział w pokazie.

POKAZ JUDO I ZABAWA Z ZUCHAMI W ŚWIETLINIE POKAZ JUDO I ZABAWA Z ZUCHAMI W ŚWIETLINIE POKAZ JUDO I ZABAWA Z ZUCHAMI W ŚWIETLINIE POKAZ JUDO I ZABAWA Z ZUCHAMI W ŚWIETLINIE POKAZ JUDO I ZABAWA Z ZUCHAMI W ŚWIETLINIE POKAZ JUDO I ZABAWA Z ZUCHAMI W ŚWIETLINIE POKAZ JUDO I ZABAWA Z ZUCHAMI W ŚWIETLINIE POKAZ JUDO I ZABAWA Z ZUCHAMI W ŚWIETLINIE POKAZ JUDO I ZABAWA Z ZUCHAMI W ŚWIETLINIE POKAZ JUDO I ZABAWA Z ZUCHAMI W ŚWIETLINIE POKAZ JUDO I ZABAWA Z ZUCHAMI W ŚWIETLINIE POKAZ JUDO I ZABAWA Z ZUCHAMI W ŚWIETLINIE POKAZ JUDO I ZABAWA Z ZUCHAMI W ŚWIETLINIE POKAZ JUDO I ZABAWA Z ZUCHAMI W ŚWIETLINIE POKAZ JUDO I ZABAWA Z ZUCHAMI W ŚWIETLINIE POKAZ JUDO I ZABAWA Z ZUCHAMI W ŚWIETLINIE POKAZ JUDO I ZABAWA Z ZUCHAMI W ŚWIETLINIE POKAZ JUDO I ZABAWA Z ZUCHAMI W ŚWIETLINIE POKAZ JUDO I ZABAWA Z ZUCHAMI W ŚWIETLINIE POKAZ JUDO I ZABAWA Z ZUCHAMI W ŚWIETLINIECZTERY MEDALE JUDOCZEK DRAGONA WEJHEROWO W PRESTIŻOWYM TURNIEU "TO MY GDAŃSKIE LWY"

W niedzielę (30.11.2014) odbyła się kolejna edycja tradycyjnego Turnieju Mikołajkowego rozgrywanego pod nową nazwą „To My Gdańskie Lwy – Turniej Dzieci w Judo i Małym Judo”. Młodzi adepci Judo rywalizowali na macie w Hali Widowiskowo-sportowej Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. Zawody przyciągnęły na start 595 młodych Judoczek i Judoków z roczników 2001-2008. Warto zaznaczyć, iż w zawodach udział wzięła ponad 80 osobowa reprezentacja Rosji!

W turnieju brała również udział reprezentacja szkółki Judo DRAGON WEJHEROWO. Najlepiej z szóstki zawodniczek poradziła sobie Agata Syska która tym razem wygrała wszystkie swoje walki przed czasem i stanęła na najwyższym stopniu podium w kategorii wagowej do 32 kg. W najlżejszej kategorii wagowej do 19 kg po raz pierwszy wystartowała jej młodsza siostra Zuzanna Syska, która podobnie jak Agata wywalczyła złoty medal w swojej kategorii wiekowej. Dwa kolejne medale na tych zawodach wywalczyły Julia Sadowska i Marta Patok. Julia po bardzo dobrych walkach nie zdołała pokonać w półfinale zawodniczki Floty Gdynia i ostatecznie zajęła 3 miejsce kat. wagowej do 32 kg. W podobny sposób swój start w turnieju zakończyła Marta która walczyła w kat. wagowej do 43 kg. Bardzo dobry start zanotowała Amelia Witczak, która nieznacznie przegrała walkę o brązowy medal i ostatecznie uplasowała się na 5 miejscu w kat. Wagowej do 40 kg. Swój pierwszy start w zawodach zanotowała Laura Chruścik, która jednak nie zdołała się przebić do strefy medalowej kat wagowej do 23 kg i została sklasyfikowana na miejscach 9-12.

Wszystkim startującym bez względu na wynik należą się WIELKIE GRATULACJE!!!!

TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY TO MY GDAŃSKIE LWY


ŻYCIOWE SUKCESY WEJHEROWSKICH JUDOCZEK W MIĘDZYNARODOWYM TURNIEJU

W minioną sobotę i niedzielę 22-23.XI.2014 r. Hala Gdyńskiego GOSiR-u została opanowana przez judoków, którzy rywalizowali w XIII MIĘDZYNARODOWYM TURNIEJU - INTERNATIONAL JUDO BALTIC CUP.

Turniej Bałtycki jest jednym z największych turniejów organizowanych w Polsce. O jego randze świadczyć może to, iż w tym roku wzięło w nim udział ponad tysiąc zawodników z pięciu krajów (Rosja, Ukraina, Czechy, Niemcy Estonia), a na zawodach oprócz pomorskich zawodników do rywalizacji przystąpiły prawie wszystkie najlepsze polskie kluby (między innymi z Białegostoku, Warszawy, Krakowa, Wrocławia, Bytomia, Koszalina, Torunia czy Włocławka). Polski Związek Judo zadbał o profesjonalna obsadę sędziowską tych zawodów, na czele z doświadczonymi sędziami klasy międzynarodowej. Również TVP przeprowadziła obszerną relację z turnieju.

Na Zawodach nie zabrakło też znanych osób ze świata judo, czego przykładem może być Aneta Szczepańska, nasza srebrna medalistka olimpijska z Atlanty, która przyjechała ze swoimi zawodnikami.

Pierwszy raz do rywalizacji na tak wysokim poziomie przystąpiły zawodniczki wejherowskiej szkółki Judo DRAGON Agata Syska i Marta Patok. Należy wspomnieć że tydzień temu Agata wywalczyła srebrny medal w organizowanych przez „Flotę” Gdynia Mistrzostwach Pomorza Dzieci, a Marta wróciła z tych zawodów z brązowym medalem.(więcej na www.judodragon.pl). BALTIC CUP był dla naszych judoczek prawdziwym sprawdzianem, nie tylko umiejętności nabytych na treningach, ale i charakteru który musiały pokazać aby się znaleźć w finale i walczyć o najwyższe trofea.

Losowanie Agaty nie należało do szczęśliwych. Już w pierwszych walkach kategorii wagowej do 33 kg musiała stawić czoła rozstawionej z drugim numerem Rosyjskiej zawodniczce klubu Sambo-Judo 39 Sofii Karikh i aktualnej mistrzyni pomorza dzieci w tej kategorii wagowej Katarzynie Gołojuch z Słupskiego Gryfa. Walki te Agata rozstrzygnęła na swoja korzyść, a następnie po ciężkiej walce półfinałowej znalazła się w finale. Finał to już bardzo widowiskowa i wyrównana walka, w której o zwycięstwie musiała zdecydować dogrywka. Agata nie zdołała z niej wyjść obronną ręką i ostatecznie uplasowała się na drugim miejscu co jest jej największym dotychczasowym sukcesem.

Również Marta odniosła na tych zawodach swój życiowy sukces zdobywając srebrny medal w swojej kategorii wagowej. Marta która z turnieju na turniej robi coraz większe postępy w wadze do 44 kg nie sprostała tylko zawodniczce BKS Judo Bydgoszcz Marcie Twardowskiej i podobnie jak Agata zakończyła rywalizację na drugim miejscu.

Sukcesy naszych judoczek są bardzo dobrym prognostykiem przed zbliżającym się największym gdańskim turniejem dzieci który już za tydzień odbędzie się na obiektach AWF-u, a w którym swój udział zapowiedziało wiele liczących się klubów miedzy innymi ze Skandynawii. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.


XIII MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ - INTERNATIONAL JUDO BALTIC CUP XIII MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ - INTERNATIONAL JUDO BALTIC CUP XIII MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ - INTERNATIONAL JUDO BALTIC CUP XIII MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ - INTERNATIONAL JUDO BALTIC CUP XIII MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ - INTERNATIONAL JUDO BALTIC CUP XIII MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ - INTERNATIONAL JUDO BALTIC CUP XIII MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ - INTERNATIONAL JUDO BALTIC CUP XIII MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ - INTERNATIONAL JUDO BALTIC CUP XIII MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ - INTERNATIONAL JUDO BALTIC CUP XIII MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ - INTERNATIONAL JUDO BALTIC CUP XIII MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ - INTERNATIONAL JUDO BALTIC CUP XIII MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ - INTERNATIONAL JUDO BALTIC CUP XIII MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ - INTERNATIONAL JUDO BALTIC CUP XIII MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ - INTERNATIONAL JUDO BALTIC CUP XIII MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ - INTERNATIONAL JUDO BALTIC CUP XIII MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ - INTERNATIONAL JUDO BALTIC CUP XIII MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ - INTERNATIONAL JUDO BALTIC CUP XIII MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ - INTERNATIONAL JUDO BALTIC CUP XIII MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ - INTERNATIONAL JUDO BALTIC CUP XIII MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ - INTERNATIONAL JUDO BALTIC CUP XIII MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ - INTERNATIONAL JUDO BALTIC CUP XIII MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ - INTERNATIONAL JUDO BALTIC CUP XIII MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ - INTERNATIONAL JUDO BALTIC CUP XIII MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ - INTERNATIONAL JUDO BALTIC CUP XIII MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ - INTERNATIONAL JUDO BALTIC CUP XIII MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ - INTERNATIONAL JUDO BALTIC CUP XIII MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ - INTERNATIONAL JUDO BALTIC CUP XIII MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ - INTERNATIONAL JUDO BALTIC CUP XIII MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ - INTERNATIONAL JUDO BALTIC CUP XIII MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ - INTERNATIONAL JUDO BALTIC CUP XIII MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ - INTERNATIONAL JUDO BALTIC CUP XIII MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ - INTERNATIONAL JUDO BALTIC CUP XIII MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ - INTERNATIONAL JUDO BALTIC CUP XIII MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ - INTERNATIONAL JUDO BALTIC CUP XIII MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ - INTERNATIONAL JUDO BALTIC CUP


XXII MISTRZOSTWA POMORZA W JUDO DZIECI

W sobotę 15 listopada w Gdyni odbyły się XXII Mistrzostwa Pomorza w Judo Dzieci im. Wiesława Sawickiego i kmdr Stanisława Filipiaka.

Udany start w tum turnieju zanotowały Agata Syska i Marta Patok zawodniczki szkółki judo Dragon Wejherowo. Agata wygrała dość szybko i pewnie swoje walki eliminacyjne i dopiero w finale musiała uznać wyższość swojej rywalki, przegrywając przed czasem po bardzo dobrej walce. Marta również uległa w walce o złoty medal i nasze judoczki musiały się zadowolić srebrem.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

XXII Mistrzostwach Pomorza w Judo Dzieci XXII Mistrzostwach Pomorza w Judo Dzieci XXII Mistrzostwach Pomorza w Judo Dzieci XXII Mistrzostwach Pomorza w Judo Dzieci XXII Mistrzostwach Pomorza w Judo Dzieci XXII Mistrzostwach Pomorza w Judo Dzieci XXII Mistrzostwach Pomorza w Judo Dzieci XXII Mistrzostwach Pomorza w Judo Dzieci XXII Mistrzostwach Pomorza w Judo Dzieci XXII Mistrzostwach Pomorza w Judo Dzieci XXII Mistrzostwach Pomorza w Judo Dzieci XXII Mistrzostwach Pomorza w Judo Dzieci XXII Mistrzostwach Pomorza w Judo Dzieci XXII Mistrzostwach Pomorza w Judo Dzieci XXII Mistrzostwach Pomorza w Judo Dzieci


TURNIEJ JUDO IM. ANTONIEGO REITERA

W minioną sobotę 25.10.2014 odbył się na Gdańskim Chełmie XXIV TURNIEJ JUDO IM. ANTONIEGO REITERA.
Jest to jeden z największych i najważniejszych turniejów po przerwie wakacyjnej, ponieważ weryfikuje formę zawodników z regionu polski północnej już na samym początku sezonu 2014\2015, w kategorii dzieci i młodzików.

Na zawodach nie zabrakło również reprezentacji SZOŁKI JUDO DRAGON Wejherowo. W tym wymagającym turnieju najlepiej poradziła sobie Agata Syska i Marta Patok. Agata po trzech wygranych walkach, które rozstrzygnęła na swoją korzyść przed czasem, uległa dopiero w finale zawodniczce Gryfa Słupsk i tym samym zajęła drugie miejsce. Należy zaznaczyć że Agata prowadziła przez większą część walki finałowej, kontrolując przebieg i dopiero w końcowych sekundach popełniła błąd, który zdecydował o zwycięstwie rywalki.

Marta natomiast po przegraniu walki o finał, była krok od zwycięstwa o brązowy medal tych zawodów, zabrakło jednak doświadczenia i tak zwanej zimnej krwi. Na 15 sekund przed końcem walki nie zdołała utrzymać prowadzenia i minimalnie przegrała zajmując ostatecznie bardzo dobre czwarte miejsce. Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy i przypominamy że porażki są wpisane w życie sportowców i nie powinny ich załamywać, a motywować do dalszej pracy.

Zapraszamy również młodych adeptów JUDO (dyscypliny uznanej za jedną z najbardziej ogólnorozwojową dla dzieci) do trenowania tej dyscypliny w Wejherowie.


Turniej Judo im. Antoniego Reitera Turniej Judo im. Antoniego Reitera Turniej Judo im. Antoniego Reitera Turniej Judo im. Antoniego Reitera Turniej Judo im. Antoniego Reitera Turniej Judo im. Antoniego Reitera Turniej Judo im. Antoniego Reitera Turniej Judo im. Antoniego Reitera Turniej Judo im. Antoniego Reitera Turniej Judo im. Antoniego Reitera Turniej Judo im. Antoniego Reitera Turniej Judo im. Antoniego Reitera Turniej Judo im. Antoniego Reitera Turniej Judo im. Antoniego Reitera Turniej Judo im. Antoniego Reitera Turniej Judo im. Antoniego Reitera Turniej Judo im. Antoniego Reitera Turniej Judo im. Antoniego Reitera Turniej Judo im. Antoniego Reitera Turniej Judo im. Antoniego Reitera Turniej Judo im. Antoniego Reitera Turniej Judo im. Antoniego Reitera Turniej Judo im. Antoniego Reitera Turniej Judo im. Antoniego Reitera Turniej Judo im. Antoniego Reitera Turniej Judo im. Antoniego Reitera Turniej Judo im. Antoniego Reitera Turniej Judo im. Antoniego Reitera Turniej Judo im. Antoniego Reitera Turniej Judo im. Antoniego Reitera Turniej Judo im. Antoniego Reitera Turniej Judo im. Antoniego Reitera Turniej Judo im. Antoniego Reitera Turniej Judo im. Antoniego Reitera Turniej Judo im. Antoniego Reitera Turniej Judo im. Antoniego Reitera Turniej Judo im. Antoniego Reitera Turniej Judo im. Antoniego Reitera Turniej Judo im. Antoniego Reitera Turniej Judo im. Antoniego Reitera [Rozmiar: 366419 bajtów]


EGZAMIN NA PASY (STOPNIE KYU)

W dniu 3 czerwca w sali Judo wejherowskiego Elektryka odbył tegoroczny egzamin na pasy (stopnie szkoleniowe kyu).

Do egzaminu przystąpiło prawie dwudziestu młodych adeptów judo z Wejherowa i okolic.

Zdający musieli się wykazać przed komisją, (mgr Maciej Syska – 2 DAN i mgr Mariusz Jaszewski – 2 Dan) nie tylko umiejętnościami technicznymi i sprawnością fizyczna, ale również wiedzą teoretyczną z zakresu historii, nazewnictwa i przepisów walki Judo.

Prawie wszyscy zaliczyli egzamin pozytywnie i mogli się cieszyć z certyfikatu potwierdzającego umiejętności i z pamiątkowej koszulki którą trenerzy przygotowali dla zdających.


EGZAMIN NA PASY (STOPNIE KYU EGZAMIN NA PASY (STOPNIE KYU EGZAMIN NA PASY (STOPNIE KYU EGZAMIN NA PASY (STOPNIE KYUUki goshi w wykonaniu Jigoro Kano na pokazie technik Judo V Turniej Judo o Puchar Burmistrza Gminy Żukowo

W ubiegłą niedziele 1.06.2014 w hali sportowej Gimnazjum nr 2 w Żukowie odbył się IV Turniej Judo o Puchar Burmistrza Gminy Żukowo.

W tym prestiżowym turnieju w którym wystartował y prawie wszystkie kluby z województwa pomorskiego nie zabrakło reprezentantów wejherowskiej szkółki JUDO – DRAGON Wejherowo.

Jako jedyna do strefy medalowej przebiła się Agata Syska, która została finalistką kategorii wagowej do 30 kg. W finale Agata spotkała się z zawodniczką Gdyńskiego „Galeona” Barbarą Drygas którą pokonała po bardzo emocjonującej i wyrównanej walce, dopiero w ostatniej sekundzie, zdobywając mistrzostwo tej kategorii wagowej.

Trenerzy serdecznie gratulują swojej zawodniczce złotego medalu i życzą dalszych sukcesów
Festyn rodzinny w Kostkowie

W minioną sobotę 10 maja judocy szkółki Judo DRAGON Wejherowo uświetnili swoją obecnością "Festyn rodzinny w Kostkowie" na którym zaprezentowali się jak co roku z atrakcyjnym pokazem. W pokazie z trenerem Mariuszem Jaszewskim wzięli udział Marta Patok, Julia Sadowska, Marcin i Rafał Kryża, Hubert Dampc, Wiktor Szulc i Wiktor Lesner. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za zaangażowanie.


Festyn rodzinny w Kostkowie Festyn rodzinny w Kostkowie Festyn rodzinny w Kostkowie Festyn rodzinny w Kostkowie Festyn rodzinny w Kostkowie Festyn rodzinny w Kostkowie Festyn rodzinny w Kostkowie Festyn rodzinny w Kostkowie Festyn rodzinny w Kostkowie Festyn rodzinny w Kostkowie Festyn rodzinny w Kostkowie Festyn rodzinny w Kostkowie Festyn rodzinny w Kostkowie Festyn rodzinny w Kostkowie Festyn rodzinny w Kostkowie Festyn rodzinny w Kostkowie Festyn rodzinny w Kostkowie Festyn rodzinny w Kostkowie Festyn rodzinny w Kostkowie Festyn rodzinny w Kostkowie Festyn rodzinny w Kostkowie Festyn rodzinny w Kostkowie Festyn rodzinny w Kostkowie Festyn rodzinny w Kostkowie Festyn rodzinny w Kostkowie Festyn rodzinny w Kostkowie Festyn rodzinny w Kostkowie Festyn rodzinny w Kostkowie Festyn rodzinny w Kostkowie Festyn rodzinny w Kostkowie Festyn rodzinny w Kostkowie Festyn rodzinny w Kostkowie Festyn rodzinny w Kostkowie Festyn rodzinny w Kostkowie Festyn rodzinny w KostkowieTurniej Pierwszego Kroku i Mistrzostwa Gimnazjum nr 33 (GDAŃSK - marzec 2014)

W Turnieju Pierwszego Kroku oraz w Mistrzostwach Gimnazjum nr 33 wzięło udział łącznie 171 zawodników. Nie pozostaje nic innego jak tylko się cieszyć, że Judo staje się coraz bardziej popularnym sportem, który również doceniony został ostatnio przez UNICEF jako najbardziej ogólnorozwojowa dyscyplina na świecie!

1 miejsce - Julia Żyłowska (waga - 48 kg)
2 miejsce – Paulina Kaczyńska (waga - 48 kg)
5 miejsce – Jędrzej Usdrowski (waga - 35 kg)
Bardzo dobry start zanotował - Jakub Kierzkowski - GRATULACJE !!!

Turniej Pierwszego Kroku i Mistrzostwa Gimnazjum nr 33 (GDAŃSK - marzec 2014) Turniej Pierwszego Kroku i Mistrzostwa Gimnazjum nr 33 (GDAŃSK - marzec 2014) Turniej Pierwszego Kroku i Mistrzostwa Gimnazjum nr 33 (GDAŃSK - marzec 2014) Turniej Pierwszego Kroku i Mistrzostwa Gimnazjum nr 33 (GDAŃSK - marzec 2014) Turniej Pierwszego Kroku i Mistrzostwa Gimnazjum nr 33 (GDAŃSK - marzec 2014) Turniej Pierwszego Kroku i Mistrzostwa Gimnazjum nr 33 (GDAŃSK - marzec 2014) Turniej Pierwszego Kroku i Mistrzostwa Gimnazjum nr 33 (GDAŃSK - marzec 2014) Turniej Pierwszego Kroku i Mistrzostwa Gimnazjum nr 33 (GDAŃSK - marzec 2014) Turniej Pierwszego Kroku i Mistrzostwa Gimnazjum nr 33 (GDAŃSK - marzec 2014) Turniej Pierwszego Kroku i Mistrzostwa Gimnazjum nr 33 (GDAŃSK - marzec 2014)      OBÓZ 2014

Od 15 lat organizujemy wraz z AZS-AWFiS i Mifune Gdańsk obozy rekreacyjno-sportowe dla dzieci. W naszych akcjach mogą uczestniczyć wszyscy, nawet osoby nie trenujące judo.
Oferujemy przede wszystkim wspaniałą zabawę!!!

ulotka_obóz ulotka_obóz